Що зробив за рік депутатства Володимир Кучер

Що зробив за рік депутатства Володимир Кучер

Депутат Волинської обласної ради Володимир Кучер упродовж року спрямовував свою діяльність обранця громади за кількома напрямками: передусім робота в депутатських комісіях, участь у сесіях облради та безпосереднє спілкування з виборцями.
– Як член постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, взяв участь у всіх засіданнях та виїздив з перевірками у заклади та установи соціального і медичного спрямування задля оцінки роботи їх керівників та ситуації загалом, – зазначає депутат. 

Боронив майно громади і контролював чиновників
На основі проведених перевірок обранцем підготовлено низку депутатських звернень і запитань, зокрема щодо неналежного виконання обов’язків персоналом Берестечківського психоневрологічного інтернату, щодо скарг батьків студентів Луцького базового медичного коледжу. Всі запити були підтримані депутатами на сесії.
Також депутат облради Володимир Кучер ініціював перевірки комунальних закладів області, завдячуючи яким некомпетентні та нечесні керівники усунуті від виконання своїх посадових обов’язків.
– Був учасником двох парламентських слухань у Верховній Раді: «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи», «Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їх родин: стан та перспективи».
– Будучи членом тимчасової комісії з питань перевірки підприємств, установ та організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області брав участь у всіх стаціонарних та виїзних засіданнях стосовно ефективного використання комунального майна, наприклад санаторію матері і дитини «Турія», залізничної лікарні Ковеля, обласної клінічної лікарні, Волинської обласної стоматологічної поліклініки та інших закладів.
За звітний період депутат підготував проекти рішень щодо використання комунального майна. Як представник обласної ради, був присутній під час виборів керівників медичних комунальних  закладів.
– На вимогу жителів Радомишельської сільської ради Луцького району виїздив у складі депутатської групи, щодо незаконної вирубки лісу, ймовірного зловживання  сільським головою службовим становищем та земельними питаннями, – звітує депутат.
Заодно брав активну участь у зборах жителів села Ветли  Любешівського району щодо владнання спірних питань демаркації україно-білоруської ділянки кордону.

Дисциплінований депутат, який дослухається до людей
Упродовж звітного року Володимир Кучер був одним із найбільш дисциплінованих обранців громади – брав участь у всіх без винятку  сесіях обласної ради. 
– Мною були озвучені та підтримані депутатами сім депутатських звернень та ряд запитань до посадових осіб області, – звітує депутат. – До мене, як до депутата облради, звертається багато громадян: письмово та усно, по телефону та у соціальних мережах. Крім того, як обранець громади проводжу прийом громадян перший та останній понеділок місяця у приміщенні Волинської обласної ради за адресою: Київський майдан 9, кабінет №407 із 10 до 12 години. Виборців прошу телефонувати мені особисто за номером 067-20-88-666.
    Депутат дякує виборцям за активність, адже впродовж року саме на основі їхніх звернень та побажань обранцем підготовлені запити і проекти рішень. Зокрема запит щодо перевірки законності продажу автомобілів, які перебували у комунальній власності екс-головою Волинської облради В. Вітром; запит до уповноваженого з прав людини В. Лутковскій щодо надання дозволу Ковельським міським головою Олегом Кіндером на розміщення пересувних цирків на території колишнього єврейського кладовища; запит щодо притягнення винних осіб до відповідальності за завдану шкоду громадянам Хаймику Р. та Хаймику А.; запит щодо правомірності зняття охоронної і меморіальної таблички з пам’ятки архітектури національного значення; запит стосовно незаконного використання комунального майна санаторію матері і дитини «Пролісок» для зборів політичної партії; запитання до голови Волинської облради Палиці І.П. та голови громадcької ради при ОДА Волянюка О.О. щодо перевірки санаторію матері і дитини «Пролісок» на рахунок незаконного виготовлення та продажу алкогольних напоїв.

Не байдужий до долі земляків
Також депутат подав запитання до голови облдержадміністрації щодо вибачення перед родиною загиблого Героя АТО полковника Павла Пивоваренка; запитання до голови облради щодо внесення змін до «Правил охорони адміністративного будинку обласної ради та прилеглої території»; звернення до Президента Петра Порошенка стосовно помилування та взяття на поруки засудженого Юрія Павленка; звернення у правоохоронні органи для повернення у власність майна, яке перебувало на балансі Маневицького селищного комунгоспу; звернення до Луцького міського голови щодо покращення житлових умов та ліпшого соціального захисту шахтаря  Андрія Мирончука; звернення до голови ОДА стосовно подання ним звіту голови облдержадміністрації з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень.
Заодно Володимир Кучер подав проект рішення щодо ігнорування закону «Про державну службу», який забороняє особі поєднувати посаду держслужбовця зі статусом депутата головою Волинської облдержадміністрації Володимиром Гунчиком та іншими посадовими особами. А також проект рішення «Про порядок доступу до засідань сесії Волинської обласної ради», який наразі спільно доопрацьовується з усіма депутатськими фракціями.
– Докладаю максимум зусиль для позитивного вирішення запитів та звернень. Для надання допомоги волинянам мною у повній мірі було використано кошти з депутатського фонду. Тільки разом збудуємо процвітаючу Волинь!
Вл. інф.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%