Колегіальний фальстарт

Колегіальний фальстарт


За словником, фальстарт – термін легкоатлетичний. І означає він, що атлет почав рух раніше пострілу стартового пістолета. У випадку з колегіями обласної ради цього скликання, які традиційно не відбуваються через відсутність кворуму, – все майже як у незграбних атлетів. І ніби й побігли, аж тут – постріл… 

А тому в обласній раді визріла думка про необхідність раз і назавжди визначитися: є сенс у роботі такого дорадчого органу чи нема. 
30 серпня колегія вкотре не зібралася. Нині вже й згадати важко, коли востаннє було засідання цього органу в облраді нинішнього скликання. Причина банальна: із членів колегії на зібрання з’являється надто мало обранців. У решти – поважні підстави для відсутності. Цього разу в овальній залі було негусто. З Маневиччини прибув Микола Давидюк, із Горохова дісталася до Луцька Галина Майко, з Локачів – Михайло Скопюк. Серед присутніх – Олександр Пирожик, Олександр Шубка, Олег Батюк, Володимир Войтович, згодом підійшли Борис Клімчук та Богдан Колісник. 
Усіх членів колегії повідомили про час і місце її проведення. Ігор Гузь обіцяв, а не прийшов, Валерій Діброва – у відпустці, заступники голови облради Юрій Лобач та Валентин Вітер – теж, Сергій Слабенко  нібито зайнятий на судовому засіданні, Лідія Томашевська проводить колегію Іваничівської райдержадміністрації,Олександр Башкаленко – у відрядженні,  Іван Вовк обіцяв прийти, Олександр Свирида навіть не обіцяв… Із 15-ти – тільки 7.
Після 5-хвилинного очікування голова облради Володимир Войтович повідомив: під час наступної сесії треба буде визначатися, потрібна колегія чи ні. У планах – винести на обговорення обранців два проекти: або вдосконалити механізм, щоб він запрацював, або ліквідувати колегію як таку. 
Як депутати вирішать, так і буде. Але не зайвим стане нагадати, що законодавство не передбачає такого органу, як обов’язкового. Законодавець записав «може бути утворена». На початку нашої каденції ми вирішили, що такий орган має працювати. Але відверто кажучи, він не діє. Навіть коли ми проводили засідання, то після цього рішення, що розглядалися колегією, все одно проходили у сесійній залі через тривалі дискусії. Час дорогий кожному і в кожного роботи вистачає, тож із подальшою долею будемо визначатися на сесії. 
…3 вересня під час сесії обласної ради…………
Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото автора: Володимир Войтович; одні з найбільш дисциплінованих обранців обласної ради. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (5) - 55.6%
Пізно (1) - 11.1%
Яка різниця? (1) - 11.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 11.1%