Сонячний Першовересень

Сонячний Першовересень

Чи не на кожній шкільній лінійці з нагоди 1 Вересня можна було почути слова: «Сьогодні навіть небо благословляє нас на добрий початок року». Адже замість обіцяного синоптиками дощу ранок зустрів волинських школяриків справжнім осіннім сонцем. 

Справді святковий настрій панував у День знань на подвір’ї школи №7 м. Луцька. Адже діти, вчителі, батьківська громада раділи не стільки початку навчального року, скільки тому, що заклад зустрічає його у повній бойовій готовності. Позаяк у липні цього року саме цій установі (яка віднедавна називається «загальноосвітня школа І-ІІ ступеня – природничий ліцей») серйозний іспит влаштувала …стихія. 
30 липня сильна злива затопила кілька луцьких навчальних закладів, серед тих, які зазнали найбільших збитків, – школа №7. І це тоді, коли до 1-го вересня залишалося не так і багато. Дощем не просто залило підвальне приміщення, а фактично було виведено з ладу харчоблок. Щоб відновити роботу їдальні та надати змогу школярам нормально харчуватися з 1 вересня, багато кому довелося чимало попрацювати. Ще влітку установу відвідав Луцький міський голова Микола Романюк. Під контролем влади тут проведено чимало робіт, а їдальня оновилася кардинально: тут замінили плитку, вікна, встановили сучасне обладнання. Одразу після урочистої лінійки учні могли посмакувати свіжою випічкою, приготованою у нових умовах.
А лінійка стала для школи особливою ще й тому, що як гість до шкільної громади на свято завітав Микола Романюк (до речі, саме цю школу свого часу закінчив один із попередників Миколи Ярославовича на посаді міського голови – Антон Кривицький). Першовересневий маршрут міського голови був, очевидно, відомий завчасно. Бо ще в п’ятницю 30 серпня поблизу закладу дорожники завзято асфальтували тротуар, що прилягає до шкільного паркану. В суботу на шкільному подвір’ї теж було людно: прибирали, доводили до ладу клумби, які тут традиційно – барвисті й гарні. А в неділю – воно ожило дитячим різноголоссям.
Героїв дійства – школярів та педагогів – привітали зі святом Луцький міський голова Микола Романюк та депутати міської ради Микола Дендіберін і Василь Гриб. До речі, Василь Пилипович повідомив про чергову цікаву сторінку у життєписі навчальної установи: саме цього року при школі запрацює самодіяльний театр. На плідну роботу упродовж року налаштовувала школярів та вчителів директор Неоніла Карюк. Адже тепер учнівській команді сьомої школи належить працювати на уроках із таким же завзяттям, із яким цей навчальний заклад готували до 1 Вересня.
Олена ЛІВІЦЬКА.
Фото Петра КРИВОШЕЯ. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%