Герої не вмирають!

Герої не вмирають!

Минуло три роки, як у Києві на Майдані Незалежності розпочалася Революція гідності. Мільйон сміливців злетілося сюди з усіх куточків України. Гідну сторінку у цю боротьбу вписали і волинські патріоти. На вівтар свободи поклали своє життя більше сотні кращих синів і дочок України, серед котрих й волиняни – Василь Мойсей, Олександр Бадера, Сергій Байдовський, Едуард Гриневич, Юрій Сидорчук, Іван Тарасюк та Віктор Хом’як.
21 листопада у Луцьку відзначили День гідності та свободи України і вшанували полеглих героїв. Біля фотостенду «Герої Небесної Сотні», що на Театральному майдані, зібралися родичі і друзі загиблих, військові і ліцеїсти, священики, чиновники, журналісти, студенти, школярі, жителі міста. 
Вони прийшли за покликом серця, аби помолитися та вшанувати пам’ять про загиблих на Майдані та в зоні АТО. Біля меморіалу Героям Небесної сотні митрополит Луцький та Волинський УПЦ КП Михаїл відслужив панахиду та висловив свою думку про сьогодення: «Я впевнений, що сьогоднішній день – це буде ще один день, коли ми утвердимось в своєму прагненні бути щасливими на своїй землі. Ми говорим сьогодні про мир, але я говорив би не просто про мир, а про перемогу». 
 

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, Луцький міський голова Микола Романюк та секретар міської ради Юлія Вусенко, представники громадськості поклали квіти до меморіалу. 
Опісля в Палаці культури відбувся патріотичний вечір «Нас не поставлять на коліна, бо дух свободи й гідності не згас…».  

Неньку Україну славили піснями і танцями, грав інструментальний оркестр, демонструвалося відео із перших подій Майдану – було експресіоністично. Після хвилини мовчання хтось вигукнув із зали: «Герої не вмирають». А й справді, якщо про них пам’ятати, – вони не помруть.
Іванна Соломанчук.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%