Згадаймо жертв голодоморів

Згадаймо  жертв  голодоморів

З метою гідного вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні у Луцьку відбудуться скорботні заходи. Відповідне розпорядження підписав міський голова Микола Романюк.
Цього дня на приміщеннях галузевих підприємств, установ, організацій міста буде вивішено Державний прапор України зі скорботною стрічкою. Керівникам підприємств та установ міста рекомендовано утриматись від проведення 26 листопада розважальних заходів.
Також заборонено звучання розважальних мелодій на ринках міста, у закладах ресторанного господарства, у громадському транспорті та на території історико-культурного заповідника «Старий Луцьк».
Аби вшанувати пам’ять безневинно убієнних жертв голодоморів в Україні, у суботу, 26 листопада, о 14.30 год. на Театральному майдані у Луцьку розпочнеться скорботна хода, що завершиться мітингом-реквіємом на Замковій площі. Буде оголошено хвилину мовчання. Після цього відбудеться всеукраїнська акція «Запали свічку!».
Під час проведення скорботної ходи та панахиди за загиблими від голодоморів в Україні буде зупинено рух транспорту через Братський міст, на вулицях Данила Галицького, Братковського, Замковій площі.
Запрошуємо лучан долучитися до скорботних заходів, що відбуватимуться у нашому місті, та запалити о 16:00 свічки на підвіконнях своїх осель в пам’ять про мільйони втрачених життів.
Відділ інформаційної роботи міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%