Виїзний День депутата

Виїзний День  депутата

Секретар міської ради Юлія Вусенко, депутати міської ради Сергій Була, Тарас Шляхтич, Микола Романюк, Сергій Савчук, Орися Залевська, Микола Яручик, Майя Шостак, Алла Надточій відвідали міську стоматологічну поліклініку та зустрілися з її працівниками. На гостини до лікувального закладу запросив його головний лікар Олександр Кобись. 
Спілкуючись з депутатами, працівники комунального закладу звернулися з проханням передбачити в бюджеті на наступний рік суму 1,7 млн грн для покупки комп’ютерного томографа 3D. Депутат Сергій Була додав, що на наступний рік в бюджеті передбачена значна сума коштів (250 тис грн) для лікування та протезування зубів учасників АТО, які обслуговуватимуться тут, у міській стоматполіклініці.
Головний лікар Олександр Кобись розповів, що в поліклініці однакові умови (матеріали, устаткування) для всіх пацієнтів: для тих, хто лікується за гроші, і для пільгових категорій громадян. У поліклініці працюють 5 відділень, які фінансуються з бюджету. Він зазначив, що заклад надає всі види стоматологічних послуг та складає гідну конкуренцію приватним клінікам, тож він потребує додаткового фінансування та підтримки.
Тетяна Полюкович.
На фото з сайту Луцької міської ради: під час зустрічі депутатів із медичними працівниками.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%