«Еко-Ко» – сімейне свято!

«Еко-Ко» – сімейне свято!

8 вересня в Луцьку видався не тільки сонячним недільним днем. І не лише святом Міжнародного дня грамотності, Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної галузі України і Міжнародного дня солідарності журналістів.

На головній алеї Центрального парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки група ентузіастів на чолі з Анною Гнатюк та за підтримки міського голови Миколи Романюка, Фонду Василя Токарського, Благодійного фонду «Нове екологічне мислення», низки комерційних фірм підприємств торгівлі й однієї з політичних партій грандіозно провели сімейне свято «Зелене містечко «Еко-Ко».
Цікаве дозвілля для лучан та гостей міста відбулося вже вдруге. А понад 20 майстер-класів зі створення ляльок-мотанок, ліплення із солоного тіста, розпису дитячих торбинок, валяння з вовни, в’язання, соломкарства, аеродизайну, боді-арту та інших творчих цікавинок викликали величезний інтерес учасників та глядачів дійства. До того ж, виставка-продаж виробів майстрів ручної роботи продемонстрували: навіть в умовах сучасного світу тотального споживання існують натуральні матеріали (наприклад, використана картонна тара), з допомогою яких та із застосуванням мінімальної фантазії можна з користю для збереження довкілля організувати цікаве дозвілля з дітьми.
Наш кор.
На фото Петра КРИВОШЕЯ: екстрим-стежка в парку користувалася попитом; коли світ довкола – в усіх кольорах веселки; тіло прикрашати можна скрізь…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%