Ковельський стадіон не витримав футбольних матчів

Ковельський стадіон не витримав футбольних матчів

На головному стадіоні Ковеля «Верес» знищили футбольне поле.

Як повідомляє «Kovel.com.ua», ковельський міський голова Олег Кіндер прокоментував це так: «Так не можна! Один стадіон і туда все, і так запустили. В суботу я дивився те поле. Ну, з поля зробили я навіть не знаю, як це назвати. Так не можна! Будемо по ямах ходити? Наскільки я знаю, агрономи за голову схватилися, сказали, що треба все зрізати і пересівати по новому. Витягували це поле, як могли витягували. Витягли на нормальний рівень і нагрузку таку дали, що…».

Як твердить Ігор Прокопів, «профільний» заступник мера, в тиждень на стадіоні було три матчі, а іноді – три за один день.

Ситуація з стадіоном не зовсім проста… Хто повинен нести відповідальність за розруху? За офіційними документами ця спортивна арена значиться стадіоном «Сільмаш», цілісний майновий комплекс якого перебуває у власності територіальної громади. Але з 15 травня 2003 року усе майно стадіону, в тому числі й футбольне поле, надано в оренду підприємцю Юрію Шлюєву, який збудував тут приватний готель «Comfort», а сам стадіон змінив назву на «Верес».

Ковельські журналісти наголошують, що місцева влада неодноразово скеровувала сотні тисяч бюджетних гривень на різні роботи на цьому об’єкті, так у травні цього року було переведено майже 120 тисяч.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%