Видобування біогазу у Брищі відклали на два місяці

Видобування біогазу у Брищі відклали на два місяці

Питання дегазації полігону твердих побутових відходів у Брищі відклали на два місяці через конкурс серед фірм, які планують видобувати там біогаз.

Про це йшлося під час 15-ї сесії Луцької міськради 30 листопада, - інформує ІА «Волинські новини».

Проект рішення про надання згоди на укладення Договору про співпрацю та взаємодію вирішили виключити з порядку денного. У документі йшлося про укладення договору між департаментом житлово-комунального господарства Луцької міської ради та ТзОВ «ОЗОН БІОГАЗ ІНВЕСТМЕНТ ЛУЦЬК»». Підприємство планує прокладати систему труб та видобувати біогаз, що виникає від бродіння органічних решток, спалювати цей газ, отримувати електроенергію та продавати її за зеленим тарифом.

Заступник міського головиЮрій Моклиця повідомив, що даний проет рішення просять зняти з порядку денного, аби не виникало маніпуляцій та зловживань. Так, виникали питання про те, чому договір про дегазацію укладають з однією фірмою, без проведення конкурсу. Посадовець пояснив, що на час подання проекту рішення про укладення договору до міськради звернулася лише одна фірма, але невдовзі з подібна пропозиція надійшла іще від однієї компанії. Відтак, вирішили провести конкурс, а цей проект наразі зняти з розгляду.

Заступник міського голови запевнив, що визначення переможця конкурсу відбудеться не пізніше, ніж через два місяці.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%