Вдова померлого бійця АТО не могла отримати посвідчення члена родини загиблого
Вдова померлого бійця АТО понад півроку намагалася отримати посвідчення члена родини загиблого. Про це йшлося 30 листопада під час сесії Луцької міської ради, - повідомляє «VIP».
Депутат Євген Ткачук розповів, що вдова померлого у Сполучених Штатах Америки військового Романа Луцюка багато місяців не могла оформити документи, щоб отримати посвідчення члена родини загиблого. Проблема полягала в тому, що довідка про смерть була видана у США.
Наразі вона отримала посвідчення. Тож депутат просить включити її у список родин загиблих, яким належить виділити житло. Він попрохав Луцького міського голову Миколу Романюка взяти питання на особистий контроль.
Іванна СОЛОМАНЧУК.
На фото прес-служби Міністерства оборони України: посвідчення учасника АТО.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
У Нововолинську “серійний” злодій проник через вікно у магазин Drager показав “у небо”: у Луцьку спіймали п'яного водія без прав Волинянин здобув дві золоті медалі на чемпіонаті України з біатлону Волинян виборов “золото” з біатлону На Волині нетверезий водій пропонував патрульним хабар Моторошна правда про банду «Лєшого» Ківерцівська лікарня отримала допомогу від благодійного фонд Волинські медики придбали автівки для князівської бригади Небезпечний дрифт: патрульні притягнули до відповідальності водія, який не мав права керування У Володимирі провели нічні профілактичні відпрацювання громадських місць- Опитування
- Результати