Українсько-польські дороги

Українсько-польські дороги

У Володимирі-Волинському можуть збудувати об’їзну дорогу, яка вивільнить місто від  пасажиропотоку, – народний депутат Ігор Гузь.


З ініціативи парламентаря Ігоря Гузя у Володимирі-Волинській міськраді за участі міського голови Петра Саганюка відбулася нарада з обговорення можливого будівництва однієї із майбутніх об’їзних доріг, яка в перспективі може бути прокладена в районі вул. Зимнівської. Уній взяли участь депутати, заступник начальника департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Віктор Довгополюк, заступник начальника Служби автомобільних доріг в області Ншан Антонян, голова райради Роман Гук, голова Зимнівської об’єднаної територіальної громади В'ячеслав Католик, перший заступник Володимир-Волинського міського голови В’ячеслав Матвійчук.

 Ігор Гузь, під час робочої поїздки в свій округ №19, із ініціативи депутата міськради Ігоря Мацюка, разом зі своїми помічниками, депутатами міськради та першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком раніше оглянули цю ділянку. Завдяки майбутній об’їзній дорозі, протяжністю понад 2,5 км, великогабаритні автомобілі, що прямують фз Устилуга до Луцька, зможуть минати Володимир-Волинський, не в’їжджаючи у місто. Найчастіше скаржиться місцева громада на інтенсивний потік вантажівок, а це – постійний шум, та й руйнування асфальтного покриття (та навіть будинків!) через постійні вібрації. За словами нардепа, ця дорога – в перспективі може спрямувати і потік автотранспорту з Устилуга до Києва через Володимир-Волинський.

За словами Петра Саганюка,  дорога проходить територією району, тому голови Володимир-Волинської райради, Зимнівської ОТГ та Заріччянської сільради мають визначитись із землею, яка потрібна для її прокладення. Потрібно зробити технічне обґрунтування: 

«Треба буде розширяти полотно, будувати новий міст, новий шляхопровід через залізничну колію».

Наразі фахівці працюватимуть над проектно-кошторисною документацією. Міський голова висловив припущення, що вартість будівництва цієї дороги може сягнути до одного мільярда гривень.

«Якщо не буде «форс-мажорів», то спробуємо втілити цей проект у рамках програми з ремонту дороги «Устилуг-Луцьк-Рівне» за кошти польського кредиту. Це – перспективний проект. Зараз в державі майже ніхто нових доріг не робить. До приїзду на Волинь міністра інфраструктури Володимира Омеляна маємо вже напрацювати бачення – дорожню карту. Маємо мати програму-максимум і програму-мінімум», – підкреслив Ігор Гузь.

Він додав, що наразі обчислена вартість реконструкції дороги Володимир-Волинський-Нововолинськ – 191 млн грн.

До слова, 3-го лютого ц. р. підписано меморандум між урядом України і Польщі про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги. За меморандум проголосували в парламенті. Польща надає нашій державі 100 млн євро, з яких 68 млн євро спрямують на ремонти доріг у прикордонних територіях.

Заступник начальника Служби автомобільних доріг в області Ншан Антонян підтвердив:

«У проекті «Устилуг-Володимир-Волинський-Луцьк» для будівництва 33 кілометрів передбачаються кошти з Держбюджету, а ще 13 кілометрів – за кошти польського  проекту.  Це включено вже у план 2017-го. Є проведені тендери на дві ділянки від Володимир-Волинського переїзду до 25-го кілометра (у напрямку Луцька), і вже наступного року – з квітня – підрядник розпочне працювати».

Ігор Гузь, як інформує його прес-служба, неодноразово порушував на державному рівні питання ремонту доріг. Наразі вже готується пакет документів для подачі у профільні міністерства з переліком доріг у виборчому окрузі  №19 для виділення у 2017 р. коштів на ремонт автошляхів. Уже є відповідні напрацювання волинського депутата з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном.

Наш кор.

На фото: Ігор Гузь та учасники наради на місці будівництва нової дороги.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%