Підтримка баскетбольного клубу «Волиньбаскет»

Підтримка баскетбольного клубу «Волиньбаскет»

Після запеклої дискусії депутати міської ради таки вирішили виділити 300 тисяч гривень для підтримки баскетбольного клубу «Волиньбаскет».


Рішення передбачити на це кошти у міському бюджеті ухвалили під час 15-ї сесії Луцької міськради 30 листопада, - повідомляють «Волинські Новини».
Депутатам повідомили, що клубу вдалося налагодити структуру підготовки дітей до команди майстрів. Зараз «Волиньбаскет» грає у суперлізі, але за рахунок меценатів не може виконати бюджет, тож звертається за допомогою до депутатів міської ради, оскільки обіцяної підтримки команда від губернатора так і не отримала.
В команді грають 6 учнів комплексної ДЮСШ, 10 студентів луцьких вишів, працюють 3 тренерів комплексної ДЮСШ.
Депутат Павло Данильчук пропонував спрямувати 300 тисяч, знявши кошти, які пропонували виділити для спортивного товариства «Спартак».
Втім, ця пропозиція викликала заперечення міського голови і декого з депутатів. Так, міський голова Микола Романюк наполягав на тому, що кошти на підтримку баскетбольного клубу взагалі не потрібно спрямовувати, а у товаристві «Спартак», з його слів, займаються 400 дітей. Якщо кошти не передбачити, тренери «Спартаку» протягом кварталу залишатимуться без зарплати.
Перший заступник міського голови Тарас Яковлев стверджував, що 300 тисяч не врятують бюджет клубу, який запланований у розмірі 2,148 мільйона гривень.
Заступник міського голови Юрій Моклиця поінформував, що на базі «Спартаку» планують наступного року створити комунальну спортивну школу, взявши на роботу тренерів, які зараз там працюють.
Голова фракції «УКРОП» Ігор Поліщук зауважив, що приміщення товариства «Спартак» перебуває в плачевному стані, тож за декілька років може стати непридатним для експлуатації. Водночас товариство «Спартак» досі не віддає приміщення і не ремонтує його самотужки. Він пропонував спрямувати кошти на підтримку клубу «Волиньбаскет» з іншої статті бюджету.
Відтак, Павло Данильчук пропонував зняти 300 тисяч з фінансування проекту святкової ілюмінації. Втім, депутати виступили і проти цієї пропозиції. Так, Наталія Бунда та Тарас Шляхтич наполягали на тому, що святкове освітлення центру Луцька сприятиме туристичній привабливості міста.
Отже, у підсумку 300 тисяч вирішили спрямувати для клубу «Волиньбаскет» через управління спорту, збільшивши надходження по бюджету розвитку.

Фото «Волиньбаскет».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%