Лісівники довели свою правоту

Лісівники довели свою правоту

Лісівники у суді довели неправомірність накладених органами прокуратури арештів на лісопродукцію. Про це інформує «VIP», посилаючись на прес-службу ВОУЛМГ.

Осінні місяці рясніли повідомленнями у ЗМІ про численні огляди територій лісогосподарських підприємств області та вилучення понад 500 метрів кубічних лісопродукції, законність походження якої у слідчих прокуратури Волинської області нібито викликала сумніви.

Результатом слідчих дій та перевірок контролюючими органами стали відсутність порушень екологічного законодавства та норм чинного законодавства у питаннях, що стосуються документального підтвердження походження, переміщення, обліку та реалізації лісодеревини з боку державних підприємств ВОУЛМГ, які належать до сфери управління Держлісагентсва.

За таких обставин та на підставі клопотання законних розпорядників майна Луцький міськрайонний суд скасував усі рішення про накладення арешту та підтвердив право підприємств на вільне володіння, користування та розпорядження лісопродукцією.

Державні лісогосподарські підприємства області спільно з правоохоронними органами і надалі вживатимуть заходів, спрямованих на недопущення порушень закону в лісовій галузі.

Фото Інтрефакс.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%