День народження. Ляшко. Ющенко і група волинян

День народження. Ляшко. Ющенко і група волинян

3 грудня в Києві відзначали 44-річчя уродженця Чернігівщини, лідера Радикальної партії Олега Ляшка. В гості до політика навідалося чимало знакових особистостей. А двоє однопартійців подарували лідерові... корову!


Зокрема, група волинян, яка вітала Олега Валерійовича, зустрілася на оказії з третім Президентом України Віктором Ющенком, який також завітав сказати добрі слова на адресу іменинника.

Що подарував Віктор Андрійович, невідомо. Як і волиняни на чолі з головою фракції Радикальної партії Олега Ляшка в облраді. А от його колеги-парламентарі Андрій Лозовий і Ігор Мосійчук вручили...  найкращу українську корову Смерічку.

«Щиро дякую колегам за чудовий подарунок, але ця годувальниця більше потрібна багатодітній сім'ї. Тому я віддаю Смерічку в сім'ю переселенців із Горлівки, в якій 7 дітей. Мешкає ця сім'я на Сосниччині моєї рідної Чернігівщини. Їм ця чудова корівка більше потрібна! Тому зараз даруємо родині переселенців корову, а скоро і рідний Донбас повернемо!», – відреагував Олег Ляшко.

Хоча напередодні в родині Ляшків сталося непоправне горе: на Луганщині померла його рідна тітка...

Тому політик не зміг обійти увагою і цей факт:

«Сьогодні вночі в окупованому Алчевську померла моя рідна тьотя Рая. Через російську агресію і місцевих сепарів-зрадників я, на жаль, не можу провести рідну людину в останню путь чи навіть передати вінок. Моя найбільша мрія – щоб до своїх домівок повернулися 2 мільйони моїх земляків – вимушених переселенців з Донбасу. І я зроблю все, щоб це сталося якнайшвидше. І щоб я міг, як і завжди, спокійно гуляти по своєму рідному Луганську і Алчевську. І щоб жоден даун не казав мені: «Мотай отсюда, бандера, к себе домой!». Бо Луганщина і Донбас і є мій дім, який у мого роду сьогодні забрали вороги»...

Світлана КОМА.

На фото Юрія РОЙКА: Віктор Ющенко вітає Олега Ляшка. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%