Приклад лідерів

Приклад лідерів

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, котрий відзначають у другу суботу вересня, заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк відвідав Володимир-Волинський. Адже Княжий град – одне з кращих міст за розвитком спортивної інфраструктури в області. 

Разом із начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Галиною Карнауховою, Володимир-Волинським міським головою Петром Саганюком, начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міськради В’ячеславом Петруком оглянули басейн, що функціонує при міському центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»: саме сьогодні тут відкрився плавальний сезон.
Варто зауважити, що таких басейнів в області – сім, однак, за словами Олександра Івановича, нині влада системно й цілеспрямовано займається подальшою розбудовою спортивної інфраструктури. Зокрема басейнами планують оснащувати навчальні заклади. 
– Підтримка розвитку фізичної культури і спорту – одна з пріоритетних складових політики Президента України Віктора Януковича, – мовив заступник голови облдержадміністрації. – Наше завдання – популяризувати спорт: як професійний, так і масовий. Такий спортивний комплекс, як у Володимирі-Волинському, має бути в кожному місті, селищі. В цьому напрямку мусять працювати і обласна влада, і районна, селищні і сільські голови, і сама громада. Ми у свою чергу значно збільшили фінансування галузі порівняно з попередніми роками. На 2013 рік в обласному бюджеті передбачено 15 мільйонів гривень. До того ж, 36 мільйонів гривень іде на фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, зарплату тренерам тощо. Окрім того, облдержадміністрація відзначає кращих спортсменів краю і виплачує їм стипендії.
Міська влада Княжого града йде назустріч місцевій дітворі та сприяє залученню її до здорового способу життя. Зокрема змогу безкоштовно відвідувати басейн упродовж року мають вихованці спеціалізованої школи-інтернату «Центр освіти і соціально-педагогічної підтримки». Ліміт безкоштовних занять щодня – 150, тож повчитися плавання мають можливість й учні місцевих шкіл. 
Петро Саганюк організував екскурсію й спортзалом, котрий добудували лише торік, хоча спорудження розпочалося та з усім відомих причин завмерло ще в далеких вісімдесятих. На сучасне приміщення витратили 4 млн грн із місцевого, 1,5 – обласного та майже півмільйона з Державного бюджетів.
Згодом обласне й міське керівництво взяло участь в урочистому відкритті обласної  спартакіади серед допризовної молоді, котре відбулося на базі військової частини А-2331. У рамках заходу впродовж трьох днів триватимуть навчально-польові збори. 23 команди з міст та районів краю змагатимуться у подоланні смуги перешкод, легкоатлетичному кросі, стрільбі, плаванні, силових вправах тощо. Кращі з кращих у складі збірної Волині невдовзі вирушать за перемогами до Харкова.
Та це ще не все, чим потішив Володимир-Волинський того дня. Насамкінець Олександр Курилюк та інші представники влади вирушили до «Центру освіти та соціально-педагогічної підтримки». Тамтешня спеціалізована школа-інтернат незадовго зможе похвалитися особливим закладом – «Центром спорту та дитячої творчості», зведення котрого почали приблизно три роки тому, а закінчити планують уже в листопаді. Присутні побували на будівництві і переконалися: воно просувається надшвидкими темпами. Приміщення матиме два поверхи, на одному з яких буде спортзал, на іншому – актовий.
Як розповів директор закладу Валентин Вірковський, спочатку не вірили, що завершити роботу вдасться так швидко, адже були проблеми із фінансуванням. Однак завдяки допомозі голови облдержадміністрації Бориса Клімчука вдалося оперативно отримати 4 млн грн із державної казни, мільйон надійшов і з обласного бюджету. 
Олександр Курилюк у свою чергу пообіцяв відшукати кошти на спортивний інвентар, аби вихованці школи-інтернату змогли займатися у новому спортзалі вже взимку. Підсумовуючи, посадовець висловив готовність влади у майбутньому підтримувати корисні ініціативи у сфері фізкультури та спорту, адже «здорова нація – це здорова держава».
Ірина ВОРОБЕЙ.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%