Мінімум скарг і пропозицій

Мінімум скарг і пропозицій

9 вересня під час оперативної наради голова облдержадміністрації Борис Клімчук озвучив одразу кілька кадрових новин, представивши присутнім призначених на відповідальні посади керівників. 
Обласним військовим комісаром віднедавна є Олег Галак. Його попередник на цій посаді, Віталій Чурай, працюватиме на Буковині. Саме з Чернівецької області прибув і Олег Галак. 

Ще одне нове обличчя у волинській гвардії чиновників та управлінців – Михайло Жуков. Саме він очолюватиме державне підприємство «Волиньстандартметрологія». Щодо керівника цієї установи певний час ситуація була невизначеною. У квітні цього року сюрпризом для колективу стало призначення на керівну посаду Віктора Микулишина (в той час обов’язки директора виконувала Тетяна Єрко). Як стало відомо згодом, Микулишина відрядили на Волинь навіть без погодження з головою облдержадміністрації. 
Відтак, представляючи Михайла Жукова, Борис Петрович зазначив: його попередник «не з того почав, не тим і закінчив». Мовляв, «три роки на підприємстві був спокій, а потім – побори, розводи». А інструктаж, за словами голови облдержадміністрації , цей керівник отримав дуже простий: повернути структуру до стану, в якому вона перебувала до призначення Віктора Микулишина. «Ви наш, волинський, тож головне, щоб підприємство працювало спокійно, ритмічно, щоб було мінімум скарг і пропозицій від бізнесу».
Незабаром, очевидно, станеться ще одне довгоочікуване призначення. Як зауважив Борис Клімчук, за кілька днів перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко представлятиме директора ще однієї структури – ДП «Волиньторф». Нагадаю, під час нещодавньої розмови Бориса Клімчука з Президентом України, де голова облдержадміністрації звітував про стан справ в області, окрім іншого, йшлося і про кадрові зміни на ДП «Волиньторф». Півроку тому там рейдерським способом профільним міністерством директором було призначено Олександра Шульгу. Протестуючи, колектив навіть зважився до перекриття міжнародної траси. А згодом «Волиньторф» під керівництвом Шульги відмовився продавати торфобрикети для бюджетних установ краю за зниженими цінами, як це відбувалося раніше. 
«Там Президент сказав міністру Ставицькому, що має бути на ДП «Волиньторф», – прокоментував ситуацію Борис Клімчук. Додавши, він сподівається, що після впорядкування кадрових питань і ціна на торфобрикет для бюджетних установ буде доступною: «Я думаю, новий директор прийде і зробить гарний крок для волинської громади: на гривню, дві, три менше... Чому б ні? Це товар, з яким можна працювати. Ну, не продавати ж його за 335-350 гривень для бюджетних закладів?» – акцентував голова облдержадміністрації. Державне підприємство апріорі не повинне заробляти на обласному й Державному бюджеті. Такі парадокси, сподіваються в облдержадміністрації, в минулому. А от чи повернеться до керма Іван Киричик, якого так гаряче відстоював колектив «Волиньторфу», наразі невідомо.
Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото із сайтів newday.ucoz.ua та www.volynnews.com: Олег Галак; Михайло Жуков у стінах облдержадміністрації. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%