Міжнародна премія

Міжнародна премія

«Золотий Мангуст» – у волинянки Тетяни Коб

Чемпіонка України та учасниця Олімпійських ігор 2016 року Тетяна Коб стала срібною призеркою чемпіонату Європи з боксу серед жінок. А нещодавно титуловану спортсменку запросили в Одесу на урочисту церемонію нагородження міжнародною премією за високі заслуги і досягнення в спорті «Золотий мангуст»,– повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Цьогоріч у заході взяли участь близько 460 відомих особистостей з 12 країн світу. Цікаво, що організатори свята розширюють не лише географію, а й з кожним роком охоплюють все більше видів спорту. Якщо на початку володарями «мангустів» ставали представники єдиноборств, то в цьому році серед нагороджених і наш каноїст Юрій Чебан (дворазовий Олімпійський чемпіон 2012 і 2016 років), вірменський важкоатлет Гор Мінасян (срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, призер чемпіонатів світу і Європи), українська стрибунка у воду Анна Красношлик (срібний призер юнацьких Олімпійських ігор 2014, срібний призер чемпіонату Європи 2016).

«Золотий Мангуст» – це єдина міжнародна премія, яка оцінює заслуги спортсменів, тренерів, меценатів, політиків, громадських і державних діячів, опираючись виключно на їхні професійні навички. За час її існування було нагороджено багато спортсменів, чиї імена відомі в усьому світі. Серед них: Василь Ломаченко, Олександр Усик, Ірина Мерлені, Ельбрус Тедеєв, Володимир Продивус, Аліна Шатернікова, Равіль Сафіуллін, Віктор Постол, Ярослав Амосов, Давид Костецкі і багато інших.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (267) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%