Міжнародні конференції

Міжнародні конференції

Молоді вчені вчилися працювати в умовах глобалізації економіки

На базі Луцького національного технічного університету відбулася VІІІ щорічна міжнародна науково-практична конференція молодих учених аспірантів, здобувачів і студентів. Захід назвали «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки». Традиційно участь у цій конференції взяли й студенти та викладачі Шацького лісового коледжу ім. В.Сулька, поїздці яких активно сприяв директор навчального закладу Ігор Жмурко, – пише Кордон.

Як розповідає учасниця конференції викладач коледжу Наталія Панасюк, щороку викладачі та студенти беруть участь у цих заходах. Це допомагає студентам оцінити свої знання, порівняти себе зі студентами інших навчальних закладів, зокрема, й закордонних, оскільки у конференції брали участь студенти із Білорусі, Росії та Польщі.

Більш того, й свої наукові виступи спудеї читали то українською, то польською, російською чи білоруською мовами. І запитання доповідачеві присутні мали задавати тією мовою, якою робили доповідь.

Не залишилися без відзнак й шачани. Так, дипломом І ступеня у номінації «Прогресивний науковець» отримав Назар Чикалюк, студент ЛГ-34 групи коледжу, а диплом І ступеня за найкращу доповідь у напрямку досліджень «Управлінський облік і контроль через призму філософії конструктивізму» – Мирослава Саць, студентка БО-31 групи коледжу.

Науковим керівникам талановитих студентів – Наталії Панасюк та Анні Каліщук – були оголошені подяки за високий рівень підготовки учасників.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (265) - 86%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%