Ризики трудової міграції до Росії

Ризики трудової  міграції до Росії

Незважаючи на війну, яку веде на нашій території Російська Федерація, українці продовжують виїжджати до країни-агресора на заробітки. За неофіційними даними, щороку майже п’ять тисяч волинян з поліських районів регіону вирушають до Росії на роботу. Однак такі трудові мігранти не усвідомлюють усіх ризиків, що чекають на них за межами дому. 
Насамперед слід зважати на те, що з бойовими діями на сході країни сам процес виїзду та повернення громадян утруднюється і є досить небезпечним. Також потрібно враховувати й те, що російські спецслужби вдаються до утисків та шантажу наших співвітчизників з метою їх вербування та використання на шкоду Україні. Оскільки офіційних документів на працевлаштування у наших мігрантів за кордоном здебільшого немає, то вони стають уразливими та не мають захисту на території ворожої держави. Російські спецслужби використовують різні методи у своїй роботі, у тому числі не гребують тим, щоб зробити «шпигуна» чи «диверсанта» з будь-якого пересічного українця за кордоном.
Шановні громадяни! Якщо під час вашого перебування на території Російської Федерації до вас зверталися з будь-якого приводу правоохоронні органи, російські спецслужби, або ви відчували безпідставне обмеження своїх прав чи вам стали відомі такі факти, що стосуються інших осіб, то повідомляйте на гарячу лінію СБУ: 
CALL-центр СБУ за телефоном 0800501482 або 
e-mail:callcenter@ssu.gov.ua. 
Цілодобова гаряча лінія Управління СБ України у Волинській області: (0332)-24-40-25, 097-7-911-911. 
Ми повинні об’єднатися у боротьбі з ворогом, де б він не був – за кордоном, чи серед нас!
Іванна ПОЛІЩУК, прес-служба УСБУ у Волинській області.
Фото Євгена КОТЕНКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%