Не закриють, а відкриють

Не закриють, а відкриють

Будівництво  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Білин на 196 місць було розпочато ще у 2011 р. Але згодом фінансування припинили. І школа поволі почала перетворюватися на довгобуд…
Щоправда, згодом гроші в сумі понад 29 млн грн на школу, спорудження якої почали за часів «антинародного режиму», знову знайшли.
Щоб таки завершити розпочате, нещодавно з візитом у с. Білин побував голова облдержадміністрації, депутат облради Володимир Гунчик, який разом із Віктором Козаком та головою райради Анатолієм Броїлом проінспектував хід робіт.
Наразі голова Ковельської райдержадміністрації, депутат облради Віктор Козак тримає хід будівництва нового навчального закладу під особистим контролем. «Нещодавно перебуваючи на об’єкті, керівник виконавчої влади району наголосив, що в короткий термін потрібно чітко визначитися із переліком робіт, необхідних для закінчення. Здача об’єкта планується до кінця року. За словами Віктора Козака, відкриття нової школи дасть змогу всім учням села навчатися у добротному, новому приміщенні, у сучасних  просторих класах», – інформує прес-служба Ковельської райдержадміністрації.

Відтак, білинська школа стане однією з небагатьох у цьому році, які на Волині не закрили, а відкрили.
Розпочалося ж спорудження в далекому серпні 2011-го, коли капсули під фундаменти нових навчальних закладів в с. Білин і Любохини заклав особисто голова облдержадміністрації, депутат облради Борис Клімчук. Розпочати роботи тоді вдалося за підтримки народного депутата Григорія Смітюха та цільової субвенції з Держбюджету.
А от щодо другої школи – в с. Любохини, де також закопали капсулу 5 років тому, наразі інформації немає.
Сергій ШРАМЧУК.
На фото «Волинських новин» та відділу інформаційної політики облдержадміністрації: так починали будову в с. Білин; на завершальному етапі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (266) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%