Правда одним реченням

Правда одним реченням

…Користуючись безгрошів’ям українців, закордонні замовники заготовляють на Волині… жіноче волосся: за кілограм платять від 1300 до 2300 грн (залежно від довжини).
…У Польщі на підставі місцевого закону про боротьбу з тоталітарними символами можуть демонтувати пам’ятники воякам УНР Симона Петлюри та воякам УПА.
…На 20% за рік в області зросли пропозиції продажу нового житла, щоправда, чимало не місцевих забудовників звели споруди з порушенням чинного законодавства.
…Затримано 2 мешканців смт Цумань Ківерцівського р-ну, які викрадали в людей дорогі квадроцикли, а в с. Хром’яків навіть поцупили трактор.
…«Мінський процес» під загрозою зриву: якщо нардеп та Герой України Надія Савченко не має права проводити переговори зі зверхниками бойовиків ОРДО-ОРЛО, то на яких законних підставах із ними спілкується перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко?
…Цукровий завод у Володимирі-Волинському, власники якого заборгували в бюджет міста гігантські суми, почали розкрадати на металобрухт.
Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (265) - 86%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%