Студентські обереги

Студентські обереги

Студенти Шацького лісового коледжу імені В.В. Сулька виготовляли обереги-мішечки. Вчила їх цьому тренер із національно-патріотичного виховання, керівник гуртка декоративно-вжиткового мистецтва Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня Київської обл. Ганна Воронкова.
А передувала цьому виховна година «Символи та обереги України», що пройшла для студентів 25 групи (куратор Леся Арват).
– В основі всіх секретів лежить любов, – наголосила Ганна Воронкова. – Якщо відноситись до всього з любов’ю, то з часом не буде від чого оберігатись. Від наших усмішок і тепла сердець життя наших близьких стає чистішим і світлішим, житло затишнішим, відроджується нерозривний зв’язок минулого з теперішнім, а потім – і з майбутнім.
Вона наголосила, що для виготовлення оберегів використовуються тільки природні, натуральні та безпечні для людини матеріали. Більшість із них є не просто джерелом позитивних емоцій, а й здоров’я.
Студенти, а також викладачі, які завітали на цей захід, із захопленням ТВОРИЛИ! Кожен із них, керуючись власними бажаннями та підказками тренера, наповнював та прикрашав свій оберіг, вибираючи плоди, насіння, стрічки, сухоцвіти, під наспіви українських народних мелодій. Ці обереги, будуть подаровані рідним людям, зможуть захистити їх від бід та негараздів.
Леся Арват,куратор групи ЛГ 25 Шацького лісоколеджу ім. В. Сулька.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (405) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%