Керівника комунального підприємства підозрюють у розтраті 1,7 млн грн

Керівника комунального підприємства підозрюють у розтраті 1,7 млн грн

Прокуратура Волинської області розслідує кримінальне провадження щодо протиправних дій службових осіб комунального підприємства «Луцькводоканал».

Вчора, 14 грудня, керівника підприємства повідомили про підозру у вчиненні службового підроблення та розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великому розмірі (кримінальні правопорушення,передбачені ч.1 ст. 366 та ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України), - інформує прес-служба прокуратури області.

Установлено, що посадовець у 2014 році уклав завідомо фіктивні договори з двома суб’єктами господарювання про надання інформаційно-консультаційних послуг й у подальшому погодив звіти про виконання робіт та провів повний розрахунок за договорами на загальну суму понад 1, 7 млн. грн.

Проте, слідством доведено, що роботи фактично проведені не були, а відтак грошові кошти керівник комунального підприємства  розтратив.

Вирішується питання про відсторонення підозрюваного від посади й обрання йому запобіжного заходу. Вживаються заходи задля відшкодування завданих ним збитків.

Триває досудове розслідування.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте