Лісопорушники втікали, на ходу викидаючи з машини деревину

Лісопорушники втікали, на ходу викидаючи з машини деревину

Сьогодні вранці працівники сектору охорони і захисту лісу Волинського ОУЛМГ спільно з державною лісовою охороною та мобільною рейдовою бригадою державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство» оперативно затримали лісопорушників, які втікали з місця події.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

У Копачівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ» майстер лісу попрямував на звук пилки і виявив у лісових масивах два автомобілі – УАЗ та легковий. Повідомив рейдову групу. Лісова охорона оперативно прибула на місце.

Але чоловіки, зрозумівши, що їх упіймали на гарячому, вирішили втікати. Лісоохоронці їхали слідом. Порушники злякалися так, що на ходу стали викидали з машини деревину дуба і навіть не встигли вимкнути двигун. Однак працівники лісової охорони оточили їх і таки затримали.

Наразі слідчі дії тривають. На місці працює лісова охорона та поліція. До справи долучено також районний слідчий відділ. 

У результаті встановлено, що в машині УАЗ (у народі – «таблетка») знаходилося 6 метрових колодок дуба. А в легковому автомобілі – знаряддя, яким спилювали та кряжували цінну деревину.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (267) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%