Нарешті – начальник

Нарешті – начальник

13 місяців генерал поліції IIIрангу Петро Шпига лише виконував функції начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області. Ходили навіть чутки про можливе звільнення Петра Петровича з займаної посади… Але 5 грудня ц. р. Міністр МВС Арсен Аваков розставив усі крапки над «і», своїм наказом призначивши генерала повноцінним керівником поліції Волині.


Сектор комунікації поліції Волинської області нагадує, що Петро Шпига народився 30 вересня 1973 р. у с. Чмикос Любомльського р-ну Волинської обл. У 1995-му закінчив Луцький державний педагогічний інститут, у 1996 р. – Українську академію внутрішніх справ, а в 2001 р. – Тернопільську академію народного господарства.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав 25 травня 1995 р. на посаді старшого психолога відділення бойової та спеціальної підготовки відділу швидкого реагування «Сокіл» Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області. Згодом працював в Управлінні по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області, у відділі карного розшуку Луцького МВ УМВС України у Волинській області, у відділі Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області. З червня 2005-го обіймав посаду начальника підрозділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВСУ нашої області.

9 квітня 2014 р. призначений начальником УМВС у Волинській області, хоча першопочатково на цей пост претендував генерал-майор Віктор Швидкий. З 6 листопада 2015 р. Петро Петрович – тимчасовий виконувач обов’язків начальника ГУНП у Волинській області. І лише 5 грудня ц. р. призначений начальником Головного управління Національної поліції України у Волинській області. Щоправда, офіційно про це було повідомлено на тиждень пізніше.

Наш кор.

На фото Сектора ГУ Нацполіції у Волинській області: Петро Шпига.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%