Луцькі перевізники вимагають підняття тарифів на проїзд

Луцькі перевізники вимагають підняття тарифів на проїзд

Зважаючи на ріст тарифів на пальне, зношеність автобусних парків та підвищення мінімальної зарплати луцькі перевізники вимагають підняти тариф на проїзд у маршрутках до 4 гривень.

Про це вони заявили сьогодні, 16 грудня, під час круглого столу, - інформує «ВолиньPost».

Свою позицію вони мотивують тим, що тарифи на перевезення у луцьких маршрутках вже давно не відповідають економічним реаліям. І уже сьогодні собівартість перевезення пасажирів у луцьких автобусах становить більше як 4 гривні.

Причиною цьому стало одразу кілька чинників, зокрема, ріст цін на пальне, позаяк від 51% до 65% собівартості тарифу займають саме витрати на пальне.

Водночас, перевізники переконують, що з 1 січня 2017 року в країні планується підвищення мінімальної заробітної плати, що в свою чергу потягне за собою збільшення зарплатного фонду працівникам.

Окрім того, компанії перевізників нарікають на тому, що Луцька міська рада зволікає із виплатою компенсації за перевезення пільгових категорій населення. А востаннє тариф на перевезення переглядався міськрадою аж взимку 2014-15 років.

За підвищення тарифів на транспортне перевезення у місті виступають представники ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД, ГО «Волинська обласна асоціація автомобільних перевізників», обласна громадська організація «Асоціація захисту прав автоперевізників Волині» та одинадцять підприємців- перевізників, які працюють на маршрутах № 8, 9а, 10,12, 22,24, 25, 26, 28, 29, 30, 32.

Якщо ж міськрада не виконає вимогу перевізників, ті погрожують призупинити рух автобусів за цими маршрутами, що може призвести до транспортного колапсу в місті.

В свою чергу заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко заявив, що озвучену інформацію в міськраді візьмуть до відома, вивчать ситуацію, а остаточну відповідь дадуть у січні 2017 року.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (240) - 86.3%
Пізно (8) - 2.9%
Яка різниця? (8) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (12) - 4.3%
Мені байдуже (9) - 3.2%