Ювілей Сергія Цюриця

Ювілей Сергія Цюриця 17 грудня виповнилося 60 років одному з найпотужніших майстрів слова, заступнику головного редактора «Волинської газети» Сергієві Цюрицю!


Сергій Назарович із повним правом може вважатися одним із фундаторів сучасної професійної журналістики, адже після закінчення в с. Мельники Шацького р-ну вступив на факультет журналістики Київського держуніверситету ім. Тараса Шевченка. Крім сумлінного навчання Сергій Цюриць із головою поринув у літературно-творче життя столиці, активно співпрацював із різноманітними редакціями провідних медіа, насамперед – із журналом «Перець».

Повернувшись на рідну Волинь, член Національної спілки журналістів Сергій Назарович утверджувався в журналістиці, працюючи в обласній молодіжній газеті. Саме його вважають «хрещеним батьком» десятки провідних авторів, відомих як в Україні, так за її межами. І саме тому одного русла творчого потоку Сергієві Цюрицю завжди замало: тож крім роботи в газеті він успішно координує діяльність прес-служби облуправління лісового та мисливського господарства, проводить майстер-класи для обдарованих старшокласників та студентів...

Природня творча здібність, вимогливе ставлення до підвищення рівня професіоналізму, нестримний пошук ідей, тем і героїв закономірно привели Сергія Назаровича в письменницьке гроно, тож уже не перший рік він – член Національної спілки письменників України.

Відповідальний, розсудливий, чесний, відкритий і добрий – ось чи не найголовніші віхи життєвого шляху нашого колеги Сергія Цюриця, який 17 грудня в колі рідних, колег, друзів та приятелів відзначає 60-річчя. З роси і води, Сергію Назаровичу! І наснаги ще на багато-багато років роботи!

Редакція «Волинської газети».

На фото: Сергій Цюриць.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (240) - 86.3%
Пізно (8) - 2.9%
Яка різниця? (8) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (12) - 4.3%
Мені байдуже (9) - 3.2%