Бурштин: 2 тижні, які тривають 2 роки...

Бурштин: 2 тижні, які тривають 2 роки... Випадковість чи закономірність, але обидва екс-голови Одеської облдержадміністрації після звільнення особливу увагу звертають на... незаконний видобуток бурштину! Але якщо Ігор Палиця в статусі голови Волинської обласної ради намагається реально вирішити цю проблему, то його наступник, колишній Президент Грузії Міхеїл Саакашвілі «розвинув тему» «сонячного каменю» під час короткочасного візиту на Рівненщину.


Як повідомили колеги з газети «Рівне вечірнє», минулого понеділка організатори його візиту планували, що грузин проведе зустріч у готелі «Мир» із журналістами та прибічниками, а потім поїде на Сарненщину. Проте вночі перед візитом пан Саакашвілі передумав, і всі плани посипалися.

Зранку він вирушив на бурштинові клондайки, а по обіді Дмитро Якимець, який тепер один із чотирьох лідерів обласного осередку «Руху нових сил», влаштував йому «прийом» на скандальному будівництві на Пагорбі Слави у Рівному.

«Те, що я побачив тут, — абсолютне свавілля,  — вже говорив Михеїл Саакашвілі про відвідини Сарненщини, де накинувся на водія вантажівки гранкар’єру, звинувативши його у роботі на «мафію» і перешкоджання йому проїхати (на кар’єрі підривали, як потім вияснилося, каміння і тому дорогу тимчасово перекрили — ред.). — Я пам’ятаю добре, як Петро Порошенко давав два тижні, щоб припинити безлад з бурштином.  Пройшло два роки, а там жодного поліцейського, одна мафія. Бідні люди копаються, а все можна було давно легалізувати, щоб у бюджет заходили кошти. Подивіться, які жахливі дороги тут. На цій території влади України немає, є влада бандитів, яка прикривається Арсеном Аваковим, прокуратурою і обласною владою. Треба Петра Порошенка сюди привезти, щоб показати, як його обіцянки виконуються. Цей безлад можна зупинити за годину за бажання!», – цитують промову очільника «Руху нових сил» журналісти сусідньої області.

Щоправда, місцеві медіа доволі критично поставилися до місії Міхеїла Саакашвілі. Тому вже 16 грудня ввечері в прямому ефірі телешоу Савіка Шустера він розповів, що продажність журналістів теж має свою ціну, і що в великих медіа-імперіях на чолі великі олігархи, а на рівнях областей і районів все те саме, тільки олігархи дрібніші...

Світлана КОМА.

На фото з газети «Рівне вечірнє»: Міхеїл Саакашвілі в Рівному.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%