Скільки отримає Волинь із 365 мільйонів євро?

Скільки отримає Волинь із 365 мільйонів євро? 19 грудня 2016 р. у Брюсселі відбулася церемонія підписання урядом України та Європейською Комісією угод про фінансування спільних операційних програм прикордонного співробітництва на 2014-2020 роки. Замість Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, який залишився в Києві вирішувати проблеми з «ПриватБанком», в офіс євроспільноти відбув Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. Підписані документи залишають сподівання, що частина фінансової підтримки розвитку регіонів надійде і на Волинь.


Йдеться про проекти «Україна – Румунія», «Україна – Угорщина – Словаччина – Румунія», «Україна – Польща – Білорусь», «Басейн Чорного моря» в рамках Європейського інструменту сусідства.

Від уряду України угоди підписав Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та від Європейської Комісії – Генеральний директор Гендиректорату Європейської Комісії з питань сусідства та переговорів з розширення Крістіан Данієльсoн.

Як інформує урядова прес-служба, загальний бюджет, який ЄС виділяє для фінансування чотирьох програм, становитиме понад 365 млн євро. Реалізація програм дозволить профінансувати за рахунок грантової допомоги ЄС виконання спільних проектів з країнами-учасницями програм у напрямах:

- покращення інфраструктури прикордонних регіонів;

- вирішення загальних проблем у галузі безпеки та охорони правопорядку;

- підтримка прикордонного управління і безпеки кордону, менеджмент у сфері міграції;

- захист довкілля від змін клімату та стихійних лих, використання відновлювальних джерел енергії;

- підтримка підприємництва і розвиток малих і середніх підприємств;

- підтримка освіти, досліджень, технологічних розробок і інновацій;

- розвиток місцевої культури і збереження історичної спадщини.

Виконання програм прикордонного співробітництва сприятиме ефективній та взаємовигідній співпраці прикордонних регіонів України та країн-партнерів шляхом реалізації спільних проектів; обміну досвідом та кращими практиками  з країнами – партнерами в різних сферах для сприяння вирішенню спільних проблем розвитку; залученню додаткових ресурсів для збалансованого розвитку та підвищення конкурентоспроможності прикордонних регіонів України.

Наш кор.

На фото прес-служби КМУ: Степан Кубів та європейські партнери в Брюсселі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%