Звіту не буде

Звіту не буде 19 грудня ц. р. голова облради Ігор Палиця підписав розпорядження «Про скасування розпорядження голови обласної ради від 9 грудня 2016 р. №426-р «Про скликання десятої чергової сесії обласної радим сьомого скликання».


«Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення Волинської обласної державної адміністрації від 19 грудня 2016 р. № 7898/50/2-16, скасувати розпорядження голови обласної ради від 9 грудня.2016 р. № 426-р «Про скликання десятої чергової сесії обласної ради сьомого скликання», – говориться в документі.

Нагадаємо, що серед включених у порядок денний питань був і звіт голови облдержадміністрації Володимира Гунчика про виконання делегованих облрадою повноважень.

Про нову дату сесійного засідання облради не повідомляється. Вочевидь, усе залежатиме від терміну ухвалення Державного бюджету на 2017 р.

Відділ інформаційного забезпечення діяльності облради також повідомив, що  відміняється засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики, скликане на 20 грудня.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото автора: східці до сесійного залу облради.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%