Добрі справи

Добрі справи

До Дня Святого Миколая лісівники Волині вручили подарунки дітям і стареньким

Напередодні та у день Святого Миколая працівники державних лісогосподарських підприємств побували у дитячих садочках, школах, відвідали малозабезпечених, сім’ї учасників АТО.

Такий вектор діяльності – завжди і в усьому підтримувати тих, хто потребує допомоги, – визначив начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко.

Лісничий Любохинівського лісництва ДП «Старовижівське ЛГ» Іван Крикота відвідав дім престарілих у с. Кримне Старовижівського лісництва.

Як розповів головний лісничий лісгоспу Андрій Авдіюк, зараз тут перебуває 15 пенсіонерів, які чутливі до сьогоднішніх викликів і дуже потребують уваги.

Сьомаківське лісництво цього ж лісогосподарства опікується загальноосвітньою школою с. Сьомаки. І цього разу її лісничий Григорій Семенюк завітав до дітей із солодощами.

Лісничі Старовижівського та Дубечнівського лісництв Михайло Бондар та  Ярослав Ляшук привезли подарунки дітям підшефних дитсадочків сіл Дубечне та Мизово.

Працівники ДП «Ратнівське ЛМГ» завітали до ветерана галузі Петра Луцика. Петро Іванович усе життя пропрацював на нижньому складі лісомисливського господарства. Сім’ю Луциків особливо шанують, адже батьки виховали сина, який у ці важкі дні став на захист України і віддав за Батьківщину найдорожче – своє життя. Лісомисливське господарство намагається підтримувати сім’ю матеріально і морально. І цього Миколаївського свята розділило з родиною Луциків біль утрати, поцікавилося життєвими потребами родини та вручило подарунки від Святого Миколая.

Працівники лісової охорони ДП  «Цуманське ЛГ» опікуються долею хлопчика Євгенія Фролова. І цього разу передали йому подарунок.

ДП «Поліське ЛГ» взяло під опіку сироту Артема Вороб’я. У день святого Миколая директор лісогосподарства, учасник АТО і цьогорічний лауреат премії «Люди Року» у номінації «Господарник року» Андрій Яцина завітав на свято Миколая у Будинок творчості та вручив хлопцю  подарунок.

Працівники ДП «Колківське ЛГ» відвідали та привітали зі святом Миколая інваліда дитинства – 15-річного жителя с. Куликовичі Маневицького р-ну, вручили йому подарунок та грошову допомогу.

Цього святкового дня збулася і мрія третьокласника Мирослава Голода. Його виховують бабуся та дідусь, не завжди можуть купити те, про що хлопець просить. Лісівники Турійського лісгоспу дізнались, що хлопець любить футбол і давно мріє про справжній м’яч. Святий Миколай приніс юному футболісту і футбольний м’яч, і лего, ще й цукерки.

Адміністрація та профспілкова організація ДП «Любомльське ЛГ» уже традиційно завітали до підшефного Головнянського інтернату, привітали з Днем Святого Миколая.

 –  Ми опікуємось 7-А класом, в якому навчається 4 дівчиат та 3 хлопчиків, – повідомляє Люба Хвас. – Цього року дівчаткам подарували прикраси для волосся (віночки) ручної роботи місцевої майстрині, а хлопці отримали наручні годинники, також Святий Миколай усім приніс солодощі та фрукти.

Завітали любомльські лісівники і до родини Федчишиних, яка залишилась без годувальника. Два роки тому батько Анатолій загинув у зоні АТО. Про його родину і зокрема доньок лісівники не забувають – коли діти повернулися зі школи, на них чекатили сюрпризи.

Майстер лісу Горохівського лісництва ДП «Горохівське ЛМГ» Тарас Калітка відвідав із подарунками Підберезівську загальноосвітню школу.

А працівники ДП «Городоцьке ЛГ» привітали зі святом підшефних діток Даринку та Марка Філончуків, позбавлених батьківського піклування.

Працівники ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» взяли під свою опіку ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Стенжаричі. Святковий ранок у школі до Дня Святого Миколая також не обійшовся без подарунків від лісівників.

19 грудня 2016 року у Любешівському Будинку культури відбувся святковий захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, присвячений Дню Святого Миколая. ДП «Любешівське ЛМГ» надали матеріальну допомогу дітям-сиротам, якими опікуються. Також колектив підприємства підтримав своєю турботою Майю та Анну Корців – дітей загиблого учасника АТО Романа Миколайовича Корця.

Працівники ДП СЛАП «Ратнеагроліс» привітали учнів новоствореного шкільного лісництва Заболоттівської середньої школи. Діти надзвичайно раділи несподіваним подарункам від Святого Миколая.

А лісівники ДП СЛАП «Любешівагроліс» привітали та надали матеріальну допомогу  дітям, які цього потребують, із села Седлище.

У ДП СЛАП «Рожищеагроліс» вже неодноразово відгукувалися на потреби діток, які виховуються у міському садочку №2 «Дзвіночок». Нещодавно лісівники посприяли у спорудженні дитячого майданчика, а до Дня Святого Миколая вручили подарунки особливим діткам.

На Волині багато дітей і дорослих потребують підтримки. Незважаючи на сирітство, недуги, досить поважний вік, зберегли віру у Святого Миколая, люблять Україну, намагаються робити посильні добрі справи у її розвиток.

Працівники державних лісогосподарських підприємств зі свого боку підтримують адресно їх самих та їхні сім’ї або ж колективи, у яких вони перебувають.

Сергій ЦЮРИЦЬ

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%