Відзнаки

Відзнаки

Андрій Яцина отримав премію «Людина року»

Директор державного підприємства «Поліське лісове господарство» став переможцем конкурсу «Люди року» у номінації «Господарник року», повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Нагороду на сцені драмтеатру у Луцьку Андрієві Мар’яновичу вручив заступник начальника управління Держпраці на Волині Ігор Кузьмінський.

ДП «Поліське ЛГ», яким керує Андрій Яцина, розміщене на території Маневицького р-ну. Незважаючи на те, що діє воно порівняно недавно – створене у 2014 р., лісогосподарське підприємство працює досить успішно за багатьма показниками.

Андрій Яцина очолює колектив, який складається з 55 осіб. 10 його підлеглих – демобілізовані воїни АТО. Сам Андрій Мар’янович також пройшов дорогами війни. Тому добре розуміє, як важливо захиснику держави, повернувшись додому, мати достойну роботу. Вже заради того, щоб його побратими могли знайти себе у мирному житті, він готовий працювати на результат, не шкодуючи сил, зазначає переможець «Людини року-2016».

Премія «Люди року» на Волині відбувається щороку в рамках загальнонаціональної програми «Люди ХХІ століття». Започаткована та діє програма з метою відзначення кращих із кращих у різних сферах діяльності.

Світлана Думська.

Фото Сергія Цюриця

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%