День Святого Миколая від Червоного Хреста

День Святого Миколая від Червоного Хреста Волинська обласна організація Товариства Червоного Хреста України продовжує добру традицію – нагадувати людям про цінність безкорисного дару любові напередодні Різдва Христового опікуючись з нагоди Дня Святого Миколая сиротами та обділених долею дітьми, даруючи їм солодощі та різного роду подарунки. 


16 грудня цього року, напередодні Дня Святого Миколая, представники Луцької міської організації Товариства Червоного Хреста України завітали до учнів  1 та 2 класів комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітьня школа – інтернат І-ІІІ ступенів – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради» та Луцького навчально-реабілітаційного центру де 110 дітей отримали  подарункові набори, в склад яких входили канцелярські товари та іграшки на суму 1500 гривень.

19 грудня засоби гігієни, солодощі та іграшки отримали діти інваліди та діти з багатодітних сімей від Нововолинських червонохрестівців. Загалом по міській організації було охоплено 25 осіб на суму 2367 грн.

Турійська районна організація Товариства Червоного Хреста України за допомогою банку одягу забезпечила одягом та взуттям на суму 2 400 грн. 4 сім’ї, які виховують дітей-сиріт та потребують соціальної підтримки.   

Подарувати дітям свято з нагоди Дня Святого Миколая зуміли і в Ковельській районній організації Товариства Червоного Хреста України. 19 грудня, в день Святого Миколая канцелярію, фоторамки  та інші подарунки на суму 1 500 грн були передані в Ковельський центр соціальної реабілітації де навчається 30 дітей-інвалідів.

Солодощі та засоби гігієни з нагоди свята, яке так чекають діти отримали 58 дітей-інвалідів Шацького району, що не досягли 16 річного віку. Червонохрестівці віднесли по домівках до дітей інвалідів допомогу на суму 1996 грн.

Волинська обласна організація Товариства Червоного Хреста України має благодійника, який вже не перший рік виділяє кошти для проведення акції до Дня Святого Миколая (чоловік воліє не згадувати свого імені). Цього року завдяки його грошовій допомозі (300 грн. на особу) вдалося привітати 26 студентів з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування, які навчаються в Луцькому базовому медичному коледжі, Луцькому педагогічному коледжі та державному училищі культури і мистецтв ім. І.Ф. Стравінського.     

Крім того, 19 грудня, обласна організація Товариства вручила ваучери на суму 200 грн. із благодійних коштів, що надійшли від пожертв громадян в червонохресні скриньки, які встановлені в гіпермаркетах «Епіцентр» і «Нова лінія» м. Луцька соціально-незабезпеченим сім’ям з внутрішньо переміщених осіб, які проживають в місті Луцьку, та сім’ям з внутрішньо переміщених осіб де є діти інваліди. Було охоплено 7 сімей на суму 1600 грн.

Загалом з нагоди Дня Святого Миколая було вручено подарунки для 316 волинян на суму 21388 грн.

Вл. інф.

На фото прес-служби облорганізації Червоного Хреста: подарунки до Святого Миколая.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%