Прощавай, «Команда»?

Прощавай, «Команда»? Одне з найстаріших спортивних видань України – газета «Команда» – припиняє існування. Почавши свій відлік як один зі структурних підрозділів всеукраїнської газети «Киевские Ведомости», з часом видання отримало самостійний статус і виходило в світ із 1995-го. Але потім нові власники запровадили режим жорсткої економії. Першими «під ніж» потрапили власкори в усіх обласних центрах держави… Як показує досвід – це є початком кінця будь-якого мас-медіа. Що й сталося з «Командою».


Журналіст Євгеній Гресь на персональній сторінці в одній із соцмережі повідомив:

«Свіжий номер газети «Команда» не надрукований, журналістам видання в жорсткій формі запропонували написати заяви про відхід. Такі справи»...

Портал «Чемпіон» нагадує, що газета «Команда» входить до холдингу UMH, власником його є біглий олігарх Сергій Курченко. Власником 50% «Команди» був і президент київського «Динамо» Ігор Суркіс, який і продовжував фінансувати видання.

Але вже кілька місяців Ігор Суркіс відмовляється від фінансування спортивного видання. І воно не вийшло в світ уперше з 1995-го…

Цей факт – ще одне підтвердження повної незахищеності українських ЗМІ від держави та олігархів. І найефективніший спосіб боротьби зі свободою слова – фінансова удавка. В усякому випадку, майже десяток волинських газет, які припинили існування в 2016-ому, це підтверджують своєю сумною долею.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото з архіву: один із випусків російськомовної «Команди» з репортажем Василя Михайлова зі Львова.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%