«ПриватБанк» повністю відновив роботу і нарощує оберти

«ПриватБанк» повністю відновив роботу і нарощує оберти За останню добу у відділеннях «ПриватБанку» і «Приват24» було оформлено 1972 нових депозитних договору на суму 37 мільйонів гривень, 1,47 мільйонів доларів і 382 тисяч євро.


Цифри засвідчують, що громадяни України продовжують довіряти «ПриватБанку» свої заощадження.

Тим паче, що люди отримали додаткові гаранті. За інформацією керівника прес-служби «ПриватБанку» в Луцьку Оксани Швець, усі вклади фізичних осіб в «ПриватБанку», згідно прийнятого 20 грудня Верховною Радою закону, отримали 100%-ву гарантію виплат, навіть якщо сума перевищує 200000 грн.

Відновилася робота банківської установи й по інших напрямках.

20 грудня «ПриватБанк» обробив понад 775 тисяч платежів юридичних осіб, підприємців та суб'єктів господарювання. Як повідомили в банку, платежі корпоративних клієнтів і підприємців здійснювалися до 22.00 із урахуванням продовження операційного дня СЕП НБУ. При цьому, Державна фіскальна служба України повідомила, що не буде штрафувати платників податків – клієнтів «ПриватБанку» за можливі порушення строків перерахування податкових зобов'язань до бюджетів у період 19-20 грудня 2016 року.

21 грудня усі операції з рахунками юридичних осіб, суб'єктів господарювання здійснюються ПриватБанком в звичайному режимі без обмежень. Також у звичайному режимі банк обслуговує фізичних осіб – мережа відділень та терміналів самообслуговування банку приймають платежі без обмежень, банкоматна мережа «ПриватБанку» завантажена готівкою, збої у роботі банкоматів з технічних причин не перевищують 7% від загальної кількості працюючих АТМ.

Наш кор.

На фото: «ПриватБанк» повністю відновив роботу.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%