Виграють… самовисуванці

Виграють… самовисуванці

Цієї неділі на Волині вибирали голів та депутатів нових об’єднаних територіальних громад. І скрізь новими лідерами стали громадяни, які симпатії до тих чи інших партій приховали за статусом «самовисуванець»…
18 грудня до виборчих дільниць пішли громадяни у Дубівській (Ковельський р-н), Заболоттівський (Ратнівський р-н) та Павлівській (Іваничівський р-н)  об’єднаних територіальних громадах. 
Голоси виборців за переможця на голову Дубівської територіальної об’єднаної громади Романа Троцюка (до складу входять: Дубове, Бахів, Вербка, Городище, Гредьки, Красноволя, Облапи, Мислина) були більш ніж переконливими – 66,78%. Загалом за Романа Володимировича, який балотувався як самовисуванець, проголосувало 1735 людей. Представник УКРОПу Наталія Тхоржевська – друга з-поміж 3 претендентів (28,95%).  
У Павлівській об’єднаній територіальній громаді (до складу входять: Павлівка, Самоволя, Старосілля, Жашковичі, Завидів, Переславичі, Трубки, Риковичі, Старий Порицьк, Клопочин, Топилище) було аж 5 претендентів на посаду голови. Як і в попередній громаді, пальму першості здобув самовисуванець – Андрій Сапожнік – 56,77%. За Андрія Степановича проголосувало 1698 громадян. І знову представник УКРОПу – другий: Микола Михняк отримав понад 35% підтримки.  
Виграв самовисуванець і в Заболоттівській об’єднаній територіальній громаді (Заболоття, Гута, Заліси, Тур): Валерій Свіржевський отримав 2803 голоси «за» (56,98%). Представник УКРОПу Сергій Данилевич – також другий – 1997 голосів (40,6 %). Інших кандидатів у цій ОТГ Ратнівщини не було.
Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», як поінформувала прес-служба організації, здійснюватиме паралельний підрахунок голосів на виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 18 грудня. 
Це, в принципі, закономірно, бо ця політична сила аж ніяк не розраховувала, що в усіх трьох громадах усі три її представники фінішують лише другими.
Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: православна церква в смт Павлівка, де люди обрали самовисуванця Андрія Сапожніка головою.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%