Правда одним реченням

Правда одним реченням

…У центрі Берліна ввечері 19 грудня арабський терорист вантажівкою розчавив натовп людей: 12 громадян загинули, понад 50 зазнали важких травм.
…Після вбивства в Анкарі російського посла Андрєя Карлова в генконсульстві РФ у сусідньому Бресті всі бажаючі можуть щось написати в Книзі співчуттів.
…Віктора Кривіцького, депутата Вінницької міськради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», керівник ДФС Роман Насіров зі статусу т. в. о. перетворив повноправним начальником Волинської митниці.
…Один із обласних керівників після дня народження в суботу зібрав виробничу нараду всіх керівників підрозділів із районів у понеділок.
…Намір правлячої коаліції в Польщі з 1 січня 2017 р. підвищити тарифи на електроенергію і акцизи на алкоголь, а також обмежити присутність журналістів у парламенті спричинили масові акції протесту, які від Варшави поширилися в усі воєводства сусідньої держави з  гаслами «Свобода, рівність, демократія!» і «Захистимо демократію!».
…Щоб упорядкувати черги перед МАПП «Устилуг-Зосін», в Устилузі хочуть створити власну муніципальну поліцію, яка разом із представниками поліції регулюватиме дорожній рух.
…Ветерани органів МВС у Луцьку під облдержадміністрацією провели 20 грудня акцію протесту з вимогою підвищити пенсії якраз у день святкування 25-річчя створення міліції незалежної України.
…В усіх школах сусідніх Рівненської і Львівської обл. через епідемію грипу з 20 грудня  припинили навчання.
Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%