Луцький аеропорт: потрібні «кіборги»?

Луцький аеропорт: потрібні «кіборги»?

Збанкрутілий аеродром обласного центру – вже приватна власність?
Багатостраждальний цивільний аеродром у с. Крупа Луцького р-ну скоро може зникнути з лиця землі. А на його місці нові власники або збудують житловий масив, або використають десятки гектарів землі на власний розсуд, спорудивши якесь велике промислове підприємство...
За часів Польщі тут ріс розкішний дубовий ліс. Потім його зрізали, пеньки викорчували, і землю перетворили на поле, де вирощували колгоспні врожаї. В 70-ті роки минулого століття, коли старий аеродром у Луцьку уже не міг справлятися з великою кількістю літаків, «партія та уряд» побудували на околиці Луцька новий аеропорт. Та проіснував він недовго... Економічні негаразди спочатку призвели до припинення роботи летовища. Потім спритники-хабарники розікрали літаки. Далі пішло прахом майно... І навіть створення комунального підприємства «Луцький аеропорт» нічим корисним не закінчилося: спочатку мер Богдан Шиба у Луцьку, а потім голова облради Анатолій Грицюк на обласному рівні намагалися відродити аеродром, але – марно.

Що ж зараз відбувається з руїнами, які колись були адміністративними спорудами, залами для очікування пасажирів і ангарами для крилатої техніки?
З 1997 р. Луцький аеропорт офіційно припинив обслуговування рейсів (спочатку рівненське, а потім львівське авіаоб’єднання довели його до ручки). Нині все довкола тут теж закрите, вкрите снігом і безлюдне. Але особливу увагу привертає табличка з написом, що це – «Приватна територія», вхід на яку без дозволу суворо заборонений.
То хто купив аеродром? І за яку ціну?
Сергій ШРАМЧУК.
На фото автора: таблиця біля залишків аеропорту нагадує, що це – приватна власність...

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%