У Любче з любов’ю

У Любче з любов’ю

За підсумками передноворічної лотореї, що її традиційно проводить «Волинська газета» серед читачів, одним з переможців став житель села Любче Рожищенського району. Це – Олександр Синій. Допоміг йому у цьому народний артист України Василь Чепелюк, котрий витягував номерки з барабана. 
Коли вручали редакційний приз, то не могли не помітити радісного блиску оченят третьокласниці Христинки. Вона одразу пригорнула подарунок до себе, мов якусь дорогоцінну реліквію. Безперечно, що школярка неодмінно похвастається ним перед своїми подругами. «Волинська газета» принесла подарунок до дня святого Миколая. А яку заздрість викличе це у тутешніх хлопчаків! 
Якщо м’яча не забере з собою Богдан, котрий нині навчається у коледжі в Золочеві Львівської області, то вони повсякчас проситимуть Христинку дозволити їм пограти чи в крайньому випадку хоча кілька разів копнути круглого. Та усе це попереду, бо поки що на дворі зимова пора. Через кілька днів у школярів розпочнуться Новорічно-Різдвяні канікули.
Кілька хвилин їзди горбистою бруківкою – і далекі електровозники зблиснули у любченських оселях. Біля першої з них зупиняємося. На сигнал клаксона відгукується тільки собака, що сторожує неподалік хати.
Запросивши до хати, господар коротко повідав про себе. Нині він на пенсії, доглядає власну господарку. Щоправда, вона у них з дружиною Наталією Богданівною невелика. 
– Олександре Леонтійовичу, хоч якусь роботу у селі знайти можна, якби у когось виникло бажання підзаробити?
– Сумнівно, що комусь поталанило б, маємо в Любче лише двох фермерів. Вони справляються з усім комплексом сільськогосподарських робіт власними силами. А більш зачепитися у селі за ніщо. Це ж не колишні часи, коли в колгоспі завжди був брак робочих рук, особливо під час посівної чи збирання хліба. Тепер кожен сам собою. Любченці в основному обробляють власні наділи. У кого є паї, то клопотів має більше. Ми з жінкою у колективному господарстві не працювали, то на пай права не набули. Для себе вистачає і городу.
– Якщо не секрет, то де Ви працювали?
– Десять років відпрацював у Рожищі, в газовій конторі. Так що маю пряме відношення до газифікації району. З моєю безпосередньою участю голубе паливо підвели до квартир рожищан, воно прийшло до моїх односельчан, у села Рудка-Козинська та Топільно. На жаль, підвело здоров’я, то ж тепер клопочуся власною господаркою.
– А хто підсобляє, бо попорати усе самому не так і просто?
-- Звичайно, дружина. Та вдень вона на роботі, працює продавцем у приватному магазині. Самі розумієте, що повсякчас треба бути за прилавком. Для допомоги лишається лише ранок та пізній вечір. Але стараюся все запорати до повернення дружини.
– Про подарунок від газети Ви знали?
– Я ж передплачую «Волинську газету». Коли знайшов своє прізвище серед переможців святкової лотореї, був дуже подивований. Досі ніколи нічого не вигравав. Оце від вашої газети вперше. Буду передплачувати і далі. І не тільки тому, що виграв. «Волинська газета» мені подобається. Дуже багато різних матеріалів з усіх куточків області. Робіть і далі її такою цікавою.
Ми, звичайно, дякуємо Олександрові Леонтійовичу за добрі слова і постараємося подобатися своїми публікаціями й іншим нашим шанувальникам.
Володимир ПРИХОДЬКО.
На фото автора: Олександр Синій з Христинкою радіють виграшу. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%