Початок – у Брищі!

Початок – у Брищі!

Напередодні Дня Святого Миколая велелюдні урочистості відбулися в с. Брище Луцького р-ну, з яким в обласного центру особливо партнерські стосунки. 
Хоча б тому, що місцева громада таки дозволила лучанам складувати на своїх землях побутові відходи, а влада Луцька ретельно виконує свої зобов’язання. Мало того: із добрими ініціативами виходить далеко за межі досягнути угод...
Тож саме в с. Брище, раніше, ніж за багатьма луцькими  адресами, у переддень свята й вирушила делегація з обласного центру на чолі з першим заступником Луцького міського голови Тарасом Яковлєвим.

У місцевому Будинку культури відбулося святкове дійство для місцевих дітлахів та їх батьків. Атмосферу радості та святковий настрій глядачам дарували вокальні гурти «Калейдоскоп» та «Співаночка» Луцької музичної школи №1 ім. Фридерика Шопена. Пісні, що лунали зі сцени з уст маленьких вокалістів, закликали усіх діток загадувати бажання та писати листи Святому Миколаю, аби завтра отримати від нього подарунки. 
«Привітавши гостей свята, Тарас Яковлев зазначив, що напередодні Дня Святого Миколая є чудова нагода привітати маленьких мешканців села Брище. Він побажав діткам міцного здоров’я та гарного настрою», – деталізує відділ інформаційної роботи міськради. 

«Нехай кожному з вас Миколайчик покладе під подушку гарні подарунки та здійснить найзаповітніші мрії!», – акцентував Тарас Володимирович зі сцени Будинку культури.
На завершення святкового дійства 120 маленьких мешканців с. Брище отримали подарунки. Усі гості щиро подякували міській владі Луцька за організацію чудового свята та яскраві емоції.
Світлана КОМА.
На фото Олександра ОЛІШЕВСЬКОГО: Тарас Яковлєв виступає перед учасниками дійства; святковий концерт у с. Брище; у переповненому залі – яблуку ніде впасти.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%