Пріоритет – здоров’я!

Пріоритет – здоров’я!

Якраз на ці святкові дні припала ще одна радісна і довгоочікувана для лучан подія.   У комунальному закладі «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3» розпочав роботу оновлений флюорографічний комплекс із цифровою обробкою даних. 
На відкриття комплексу прибули заступник міського голови Андрій Киця, начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук, генеральний директор Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання Юрій Валецький.  
За словами головного лікаря закладу Віктора Максимюка, у 2015 р. у кошторисі його установи було передбачено видатки на закупівлю рентгенівського флюорографічного апарату з цифровою обробкою даних на суму 500 тис. грн. «Такий рентгенологічний комплекс нового покоління необхідний, оскільки, крім роботи під час проведення профілактичних оглядів населення, він має бути задіяний в роботі медичної комісії з проведення приписки, призову та мобілізації громадян України для проходження військової служби у лавах Збройних сил України», – сказав головний лікар.
Саме тому Андрій Киця оглянув відремонтовану призовну дільницю, яка функціонує у закладі. Ремонтні роботи у кабінетах вузькопрофільних спеціалістів планують завершити до кінця поточного року, і це – ще один вагомий внесок у зміцнення обороноздатності України.

Щодо історії переоснащення «Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги №3», то для економного використання бюджетних коштів, адміністрацією закладу із залученням спеціалістів була вивчена можливість модернізації існуючого флюорографічного апарату шляхом проведення його капітального ремонту з заміною усіх основних частин на сучасні комплекси та модулі цифрової обробки зображень. Усі роботи виконані ТзОВ «Завод рентгенівського обладнання «Квант» (м. Харків). 
І в результаті вдалося отримати на базі застарілої техніки практично новий флюорографічний апарат, один із найсучасніших на Волині! Основними його перевагами є значно менша доза опромінення, яку отримують пацієнти, а також зручність у використанні.
Звернувшись до гостей та працівників медичного закладу, Андрій Киця сказав:
«На лікувальні та профілактичні заходи варто спрямовувати дедалі більше ресурсів, адже це дійсно важлива справа для жителів нашого міста».
А Юрій Валецький висловив сподівання, що завдяки оновленому флюорографу вдасться зменшити захворюваність на туберкульоз серед населення Луцька та Волині:
«Приємно відзначити, що для влади міста Луцька здоров’я лучан є пріоритетом».
Сергій ШРАМЧУК.
На фото Олександра ОЛІШЕВСЬКОГО: Андрій Киця і Віктор Максимюк; сучасний рентгенапарат.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%