На «Арені Спорт» зберуться зірки футболу

На «Арені Спорт» зберуться зірки футболу

У Луцьку організовують новорічний товариський матч з футзалу серед ветеранів, у складі яких 2 екс-наставники «Волині» – Мирон Маркевич і Анатолій Дем’яненко!


Спортивна подія відбудеться у Луцьку 27 грудня, о 19:00 год.  

В СК «Арена Спорт», що в КРЦ «Адреналін Сіті» (вул.Карбишева,1), відбудеться представницький матч з футзалу між командами справжніх зірок. З одного боку це збірна Федерації футболу України, а з іншого футзальний бомонд недалекого минулого.
У футбольній збірній під орудою Анатолія Дем’яненка до поєдинку готуються Мирон Маркевич, Володимир Єзерський, Всеволод Романенко, Віталій Косовський, Едуард Цихмейструк, В’ячеслав Свідерський, Олександр Венглинський, Дмитро Пінчук та Анатолій Безмертний. Більшість з футболістів ще нещодавно виходили на зелені галявини світових стадіонів у футболках національної збірної України і своєю грою радували мільйони вболівальників. 
Серед гравців футзальної збірної важко відшукати спортсменів без регалій. Практично всі виконавці заслужені майстри спорту України, володарі національних та європейських трофеїв. 

Команда, в якій грають Владислав Корнєєв, Олександр Кабаненко, Рамис Мансуров, Олег Безуглий, Віталій Чернишов, Олег Шайтанов, Сергій Коридзе та Тарас Шпичка з наставником національної збірної країни на тренерському містку Олександром Косенко, не згубилася б на будь-якому серйозному турнірі.

Ольга РОМАНЕНКО.

На фото: афіша турніру.

Описание: https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%