Чоловік і жона – одна сатана…

Чоловік і жона – одна сатана… На Волині судитимуть небезпечного злочинця, який утік з-під варти, та його пособницю.


Прокуратурою Волині скеровано до суду кримінальне провадження про вчинення низки злочинів 40-річним мешканцем Луцька.

Неодноразово судимого чоловіка обвинувачують у  розбої, поєднаному з проникненням у житло; незаконному поводженні із вогнепальною зброєю та бойовими припасами; втечі з-під варти, а також втягненні неповнолітньої у злочинну діяльність (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 187, ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 393, ч. 1 ст. 304 Кримінального кодексу України).

«Увечері 12 грудня минулого року зловмисник, змовившись зі ще кількома особами, вчинив розбійний напад з проникненням у житло в сю Коцюри Любомльського р-ну. Попри те, що злочин був ретельно спланований, поживитися чимось цінним нападникам, які поранили господаря будинку із вогнепальної зброї, не вдалося, – повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області. – Будучи затриманим за цей злочин, чоловік, аби уникнути кримінальної відповідальності, здійснив втечу з-під варти. Як уже відомо волинянам, уночі 16 вересня ц. р., коли його з Луцького ІТТ доставили у лікарню в зв’язку зі скаргами на стан здоров'я, розбійник, заволодівши гранатою і пістолетом та погрожуючи їх застосуванням, змусив беззбройних конвоїрів не чинити йому опору та утік з-під варти».

Як встановило розслідування, сприяли ж його втечі дружина та неповнолітня знайома, які і роздобули та підклали в потрібне місце в лікарні пістолет та гранату.

17-річну лучанку, яку зловмисник втягнув у злочинну діяльність, уже засуджено. Суд призначив їй покарання у виді 3 років позбавлення волі зі встановленням 1-річного іспитового строку. 

Дружину ж розбійника нині обвинувачують у наданні засобів та знарядь у втечі з-під варти (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 393 КК України) й подальшу її долю, як і подальшу долю її чоловіка, визначить суд.

Варто нагадати, що втеча підозрюваного відбулася в Луцькій міській клінічній лікарні, а наряд поліцейських при цьому проявив дивну безпорадність.

Світлана КОМА.

На фото автора: ІТТ у Луцьку, куди повернули горе-втікача і де невдовзі може «оселитися» його сердешна дружина.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%