Грипує понад 14% луцьких учнів

Грипує понад 14% луцьких учнів Щоденний моніторинг захворюваності на грип та гострі респіраторно-вірусні інфекції в Луцьку. Які школи вже закрили?


Управління охорони здоров’я та  освіти Луцької міської ради проводять щоденний моніторинг відвідування дітьми загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Станом на 21 грудня 2016 р. у загальноосвітніх навчальних закладах міста відсутні через хворобу 14,1%  школярів.

«З метою запобігання поширення грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у навчальних закладах міста проводяться заходи щодо недопущення їх розповсюдження. З 22 до 25 грудня 2016 р. повністю призупинено навчання у гімназії №4 імені Модеста Левицького, у НВК-інтернат – 5–11 кл, у НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» – один клас (1(5)-Б), у гімназії №18 9–11 кл., у НВК №10 – 3 класи (5-В, 6-Г, 9-Б), – акцентували в управліннях охорони здоров’я та освіти Луцької міськради. – Процес моніторингу продовжується, і в разі збільшення чисельності хворих будуть прийматися додаткові рішення».

Слід нагадати, що через епідемію грипу повністю зупинене навчання в усіх навчальних закладах сусідніх Рівненської та Львівської областей.

Роман УСТИМЧУК.

Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%