Компенсація жертві і куля убивці

Компенсація жертві і куля убивці Уряд Німеччини оцінив життя вбитого в Берліні українця на суму 10 тис євро. А українська влада не допоможе родині жертви атаки ісламського фундаменталіста жодною копійкою. Навіть доставляти труну з тілом небіжчика доньці доведеться за власні кошти...


Отже, поліція Берліну офіційно підтвердила, що серед жертв атаки на Різдвяний ярмарок був і один із наших співвітчизників. Щоправда, його прізвище не називається.

Натомість Надзвичайний і Повноважний Посол України в ФРН Андрій Мельник сповістив:

«Сім'я загиблого у теракті співвітчизника зможе отримати від Федерального уряду компенсацію в 10 тис. євро: про це повідомляємо його доньку».

Щодо самого араба-вбивці, то він проник спочатку в Італію під виглядом біженця. Скоїв там кримінальний злочин, за що відсидів 5 ркоів у колонії. Вийшовши на волю, нелегально перебрався в Німеччину, де йому відмовили в наданні статусу біженця, але залишили свободу пересування. І Аніс Амрі зважився на нечуваний злочин: убивши ножем водія вантажівки (поляка за національністю), він увечері 19 грудня направив вантажівку прямо на людей у центрі Берліна!

Пошуки тривали понад 4 доби. І ось 23 грудня ц. р. тунісець був убитий у перестрілці з поліцейськими. Підозрюваного зупинили поліцейські під час патрулювання біля залізничного вокзалу Сесто-Сан-Джованні у передмісті Мілані близько 3 ночі в п'ятницю. Вони попросили його пред’явити документи, після чого Амрі почав стріляти.

В результаті перестрілки нападник був вбитий, але він встиг поранити одного із поліцейських.

Міністр внутрішніх справ Італії Марко Мінніті підтвердив, що сьогодні в передмісті Мілана застрелили громадянина Тунісу Аніса Амрі, якого вважають виконавцем теракту на ярмарку у Берліні.

Світлана КОМА.

На фото «la Repubblica»: труп Аніса Амрі на вулиці передмістя Мілану.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%