Нові пожежні автомобілі для волинських рятувальників

Нові пожежні автомобілі для волинських рятувальників

Рятувальники Волині отримали 4 нові пожежні автомобілі на базі шасі МАЗ загальною вартістю більше 15 мільйонів гривень.

Урочиста церемонія передачі відбулась 24 грудня на базі Частини спеціальної пожежної техніки міста Луцька, – інформує Управління ДСНС України у Волинській області.

Заступник Голови ДСНС України генерал-майор служби цивільного захисту Руслан Білошицький наголосив, що Волинь є однією з перших областей, куди надійшли нові автомобілі.

“Оновлення матеріально-технічного забезпечення є одним із важливих кроків на шляху реформ в системі ДСНС. Цей процес триватиме й надалі. Ми маємо підтримку керівництва країни та МВС, тож спільними зусиллями поступово будемо рухатися для досягнення наших цілей”, – сказав Руслан Білошицький.

За словами начальник УДСНС України у Волинській області Володимира Грушовінчука, отримана техніка буде передана до двох підрозділів обласного центру – 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини та Частини спеціальної пожежної техніки. Вивільнені з бойового розрахунку машини слугуватимуть для захисту від пожеж на території районних підрозділів.

“Щоденний внесок бійців ДСНС у справу подолання надзвичайних подій різного характеру неоціненний навіть на прикладі випадків, що трапилися в області останнім часом, зокрема й наданні допомоги громадянам у вивільненні автомобілів із снігових заметів, а також у приборканні пожеж”, – зазначив перший заступник голови Волинської ОДА Олександр Степанцов.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%