І знову поразка

І знову поразка Ривок «корабелів» у другій десятихвилинці матчу з «Волиньбаскетом» виявився вирішальним. А наші знову програли…


Чемпіонат України. Суперліга «Парі-Матч». Чоловіки: «Волиньбаскет» – МБК «Миколаїв» – 69:85 (23:13, 13:27, 17:22, 16:23)

«Волиньбаскет» відмінно почав матч: господарі захопили лідерство в дебюті поєдинку, скориставшись свободою на дузі, яку їм надав «Миколаїв». «Корабели», в свою чергу, в дебютному періоді атакували дуже погано, але відмінний матч провів Олексій Онуфрієв. Капітан гостей, вийшовши з лавки, настріляв 26 очок і допоміг «Миколаєву» змінити хід поєдинку на свою користь. Луцька команда Дмитра Чайковського, яка в цьому матчі багато втрачала м'яч, дозволила супернику продовжити свою триочкову феєрію.  Незважаючи на повністю програний підбір помаранчевого м’яча, МБК «Миколаїв» довів матч до виїзної перемоги.

«Волиньбаскет» у підсумку зумів досягнути лише таких показників: Олег Рудаков (15очок  + 6 передач), Станіслав  Дикий (13 очок + 11 підбирань), Іван Тимощук (13очок  + 6 передач).

27 грудня о 18.00, а 28 грудня о 15.00 «Волиньбаскет» у залі ОДЮСШ гратиме з криворізьким «Кривбасом», який дещо випереджає лучан у турнірній таблиці, але теж зірок із неба не хапає…

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби ФБА: епізод гри з МБК «Миколаїв».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (546) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (22) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.2%