Лучани скаржаться на тролейбусників

Лучани скаржаться на тролейбусників

Сьогодні, 26 грудня, мешканці будинків №3-7 на вулиці Рівненській у Луцьку звернулися зі скаргою. Під час засідання постійної комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження люди поскаржилися на тролейбуси, які відстоюються поблизу їхніх квартир.

Мешканці переконують, що поблизу їхніх будинків і так невелика прибудинкова територія, а тролейбуси, що зупиняються для відстою, заважають паркуватися місцевим водіям. До того ж, кондуктори викидають постійно сміття, а влітку ходять в туалет просто у кущі. Лучани неодноразово намагалися поговорити з кондукторами та водіями, однак ті зустрічали їх лише нецензурною лайкою, - інформує VIP.

Директор Луцького підприємства електротранспорту Ігор Грицюк повідомив, що інструктажі з водіями та кондукторами вже провели. Також Грицюк запевнив, що роботу у цьому напрямку продовжуватимуть.

Члени комісії, вислухавши обидві сторони конфлікту, рекомендували керівництву підприємства вжити заходів щодо належного інструктажу та дотримання етичних норм працівниками тролейбусів.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%