Соціальні стандарти і європейські цінності

Соціальні стандарти і європейські цінності

Цими днями відбулося підсумкове засідання Благодійного фонду «Волинь-2014».


Він розпочав свою активну роботу наприкінці доленосного серпня 2014-ого, коли наші добровольці, армія та волонтери потребували невідкладної допомоги після дошкульної невдачі наших військ під Іловайськом, коли на карту була поставлена подальша доля існування нашої держави…

Під головуванням голови правління благодійної організації Петра Пилипюка підсумоване зроблене за 2016-ий. А це – надана в різний спосіб, за різними адресами і за участі міжнародних доброчинних організацій багатомільйонна адресна допомога.

Як зазначив у своєму виступі виконавчий директор «Волині-2014» Володимир Кривович, наразі великого ефекту дали контакти з польськими колегами, які представляють благодійну організацію «Разом з Україною». Саме наш, волинський Фонд став чи не єдиним партнером західних сусідів в Україні, з яким вдалося реалізувати широкомасштабну програму біженцям і переселенцям, підтриману органами влади Республіки Польща. Наразі розгортається співпраця вже на рівні Ради Європи, на одному з засідань якої побували представники Благодійного фонду «Волинь-2014».

«Основний напрямок подальшої роботи – соціальна підтримка родин учасників АТО і – в першу чергу – демобілізованих захисників Вітчизни та осиротілих сімей тих, хто не повернувся з поля бою, а також зазнав важких поранень! – озвучив загальний висновок Петро Пилипюк. – Тому саме на цьому напрямку треба зосередити основні зусилля фундаторів організації, запроваджуючи нові прогресивні форми залучення до благодійних проектів широких верств доброчинних організацій і соціально відповідальних бізнесменів».

У цьому сенсі присутні схвалили та взяли за основу подальшої роботи черговий приклад чуйного ставлення до родин учасників АТО, де після загибелі батьків залишилися діти-сироти. Як повідомив гендиректор ПАТ «СКФ-Україна» Володимир Цибульський, до Дня Святого Миколая він зініціював придбання та вручення усім маленьким осиротілим лучанам велосипедів на суму понад 120 тис. грн.
«Це стало логічним продовженням нашої опіки над цією дуже вразливою категорією маленьких лучан, бо в серпні ц. р. ми купили на таку ж суму для 50 діток усе необхідне для навчання школи: від одягу до канцелярського приладдя, – підкреслив Володимир Іванович. – У найближчій перспективі – організація мандрівки школярів у Київ на головну ялинку України з цікавою культурною програмою».

Тож у наступному році у «Волині-2014» – багато цікавих та корисних суспільству благочинних проектів. А що вони неодмінно будуть реалізовані, то це ні в кого не викликає сумнівів. Бо за словами Петра Пилипюка, серед фундаторів доброчинної організації – люди, яких об’єднують лише спільні соціальні стандарти та європейські цінності.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: співробітник Фонду Ігор Лещенко передає Петру Пилипюку подяку від вдячних волинських поліцейських за отриману допомогу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%