Пам’ять

Пам’ять

У Волновасі постане храм Всіх волинських святих у пам’ять про воїнів-волинян 51-ї ОМБр, які загинули під цим райцентром 

Митрополит Луцький і Волинський очолив чергову благодійну поїздку військових капеланів у зону АТО з нагоди дня святителя Миколая Чудотворця, повідомляє сайт Волинської єпархії УПЦ КП. Зокрема, у Волновасі, яка є містом-побратимом Луцька, наш архієрей служив чин заснування храму Всіх волинських святих та поставлення хреста. Церкву будуватимуть у пам’ять про воїнів-волинян 51-ї ОМБр, які загинули під цим райцентром у часі АТО.

Разом із нашим владикою молилися архієпископ Донецький та Маріупольський Сергій, вікарій Донецької єпархії єпископ Слов’янський Всеволод, представники місцевої влади та інші миряни. Також у богослужінні взяли участь клірики Волинської єпархіїдекан монастирів архімандрит Константин (Марченко), інші ченці та капелани.

Як зазначила у «Фейсбуці» Ірина Доброволенко, митрополит Михаїл звернувся до учасників відправи російською мовою, наголосивши: неважливо якою мовою людина спілкується, важливо те, чи любить свою державу.

Духовенство побувало у волноваській ЗОШ № 7, де волинський архіпастир передав учням свічку миру, яку привезено із Німеччини у рамках проекту «Молодіжний обмін – цифровий місток між Німеччиною та Україною 2016».

Душпастирі розділилися на декілька груп, аби відвідати більше дитячих закладів Донеччини і Луганщини та місць дислокації українських бійців. Протягом кількох днів капелани побували в школах, інтернатах, дитячих будинках Щастя, Красногорівки, Волновахи, Новоайдара, Мар’їнки. Військові священики привезли дітям іграшки, українські книжки, канцелярські предмети та солодощі, а військовикам на передовій було передано продукти і теплий одяг.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%